Astro a50 7.1 kulaklık için ses kartı

Mr.Bonjovi

Hectopat
Merhaba arkadaşlar
Astro a50 kulaklık aldım. 7.1 destekleyen ses kartı almam gerekiyor sanırım. Asus un 4 tane modeli var ve farklarını anlayamadım.

• Asus rog xonar phoebus
  • Asus xonar d2x
  • Asus xonar d2/pm
  • Asus rog xonar phoebus solo

Bu isimlerde 4 tane ses kartı var gözüme kestirdiğim.
Yardiminizi bekliyorum.

Bu arada Asus rampage iv extreme e atx corsair 650D ye uyarmi?
Google da baktım ve takanlar olmus. Görüşleriniz nedir bu konuda.

Eğer oyun oynayacaksanız ve en üst seviye ses kartını arıyorsanız tercihiniz Xonar Phobues olmalı.

Oyun için kullanacağım fakat dediğinizin iki farkli modeli var. Birisinde solo yaziyor.
Birinde sanırım control box yok.
D2x ile ne fark vardır hocam bunun arasında. Alicagim sitede oyuncularda hep 5 yıldız vermiş.

Teşekkürler hocam. Asus xonar phoebus sipariş ettim. Fakat bu control box suz olanindan siparis ettim. Çok bir kaybım olurmu? Siparişimi değiştiriyimmi controlbox olaniyla?
Box sadece kulaklık girişi ve mikrofon girişi ile birlikte ses açıp kapamaya yarıyor sanırım. Ve tek tuşla sesi açıp kapamaya. Bu konuda ne önerirsiniz? Kulaklığın üzerinde zaten ses açma ve kapama var ve mikrofonda, kulaklıkta kablosuz olduğu için bu box a ihtiyaç varmıdır?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı