Çözüldü ASTRONEER “Missing” hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

kayahan56

Femtopat
Daha fazla  
RAM
3 GB
Ekran kartı
M315
İşlemci
i3
ASTRONEER hata veriyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_12.png
    Screenshot_12.png
    53,1 KB · Görüntüleme: 129
Son düzenleme:
Çözüm
ASTRONEER hata veriyor.

Dosyayı eksik yüklemiş dosya doğrulaması yapman çözüm olacaktır. Doğrulama yapmak için; Steam'de oyuna sağ tıkla-özellikler-yerel dosyalar-oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula.
Dosya doğrula olmazsa geri gel ve cooked hatasını hatırlıyorum ama dur bakacağım.

Eki Görüntüle 1261188
Eki Görüntüle 1261189

Dosyayı eksik yüklemiş dosya doğrulaması yapman çözüm olacaktır. Doğrulama yapmak için; Steam'de oyuna sağ tıkla-Özellikler-Yerel Dosyalar-Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula.

Doğruladım hala olmuyor.
ASTRONEER hata veriyor.
your application is built to load COOKED content. No COOKED content was found; this usually means you did not cook content for this build. it also may indicate missing cooked data for a shader platform (e.g., OpenGL under Windows): make sure your platform's packaging settings include this Targetet RHI. alternatively build and run the UNCOOKED version instead

Son düzenleme:
dxcpl.exe dosyasınıindir falan diye bişeyler buldum. Sonra TslGame.exe dosyasını da sanırım açıcaksın sonra açılır oyun diyo ama emin değilim deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı