ASTRONEER tavsiye eder misiniz?

Framboğaz

Decipat
Daha fazla  
ASTRONEER 25TL'ye düşen bir oyun oldukça güzel göründü gözüme grafikleri açısından hoş bir yapısı var gibi. 25TL'ye değer mi sizce? Yoksa onun yerine başka önerebileceğiniz oyunlar varsa onlara da bakabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ederim, eğer 25TL veya daha ucuza almayı planladığınız güzel bir oyun yoksa ASTRONEER'ı kesinlikle almalısınız, No Man's Sky'ın küçük kardeşi gibi düşünebilirsiniz. Oyun tek başınıza da zevkli arkadaşlarınızla da.
Son zamlardan sonra bu fiyat aralığında kalan oyun hatırlamıyorum bile.

ASTRONEER 25TL'ye düşen bir oyun oldukça güzel göründü gözüme grafikleri açısından hoş bir yapısı var gibi. 25TL'ye değer mi sizce? Yoksa onun yerine başka önerebileceğiniz oyunlar varsa onlara da bakabilirim.

25 TL'ye kesinlikle almalısın indie oyunlar bile %300 zam alıyor zamlanmadan almalısın bence.

Ederim, eğer 25TL veya daha ucuza almayı planladığınız güzel bir oyun yoksa ASTRONEER'ı kesinlikle almalısınız, No Man's Sky'ın küçük kardeşi gibi düşünebilirsiniz. Oyun tek başınıza da zevkli arkadaşlarınızla da.
Son zamlardan sonra bu fiyat aralığında kalan oyun hatırlamıyorum bile.
Bende araştırdım biraz dolar bazında 30 dolar kesin zam gelir diye açayım dedim bahsini forumda

Peki başka önermek istediğiniz oyunlar falan varsa açığım önerebilirsiniz oyun kıtlığına düştüm oynayacak oyun lazım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı