Satılık ASUS 2.4GHZ 3GB RAM 500HD CORE2 DUO 15.4" süper temiz notebook

havuznet

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
Genel görünümü, kondisyonu çok temiz ve sağlamdır. İstanbul içi elden görülüp teslim edilebilir. Alındığından beri ekran filtresi hiç çıkartılmamıştır. Ekranı sıfırdır. Sağında solunda ufak tefek eksikleri, kullanımdan kaynaklı çizikleri vb. doğal olarak vardır. Zaten bizzat elden görüp inceleyerek kontrol edebilirsiniz. Tüm evrakları, faturası, Cd'leri Sürücüleri vb. mevcuttur. Kendi orjinal adaptörü ve kutusu ile teslim edilecektir.

Teknik özellikleri Son çıkan intel i3 M ile muadildir. Yaklaşık 2 yıl kadar kullanılmış sonra tablet alınınca yedek olarak dolapta saklanmıştır. Her şeyiyle orijinaldir. Orjinal Hard Diski Yükseltilmiştir. 250GB değil 500GB'tır. Asus'un toza, darbeye ve suya dayanıklı en sağlam modelidir.

Orijinalinde vista varken ben Windows 7 ultimate'ye yükselttim. Wind. 7 CD 'si istenirse yanında verilir. Orjinal vista CD si de mevcuttur. Eğer temiz kullanılırsa Alan kişiyi en az 3-4 yıl rahat sorunsuz idare eder. Parmak izi, Retina tarama, 180 Derece dönerli kamerası, kendi orjinal Asusa ait daha pek çok üstün özellikleri mevcuttur.

Bir tane sorunu vardır oda ses kolon girişinin içine kabloyu takarken kablo ucunun bi parçası içinde kaldı. Cımbızla veya ince uçlu bi aletle çıkartılması gerekiyor. Arıza değildir. Sadece içerde, kolon girişi içinde kablo ucu kaldı. Çıkartılacak hepsi bu. Yanında harici kullandığım kolonlarıda ücretsiz olarak veriyorum. Alana şimdiden hayırlı olsun inşaAllah.

İstanbul içi istenirse elden teslim edilir. İstenirse İstanbul içi de, dışıda kargoyla gönderilebilinir. Kargosu bana aittir.

Her türlü takasa açıktır. Önceliğim tablettir.

Fiyat : 550 TL

TOPLU.jpg

ASUS M51VR,
İşlemci Intel Core 2 Duo Processor 2.4 GHz P8600 Montevina
Ekran 15.4inç WXGA GLARE EKRAN
RAM 3 GB
HDD 500 GB
Ekran Kartı ATI HD 3470 256 MB EKRAN KARTI
Genişleme Yuvaları 1 x IEEE1394, 3x USB 2.0, Intel Pro/wireless 4965ABGN (802.11a/b/g/N)
Optik Sürücü 8x DVD - SUPER MULTI - BLUETOOTH - KAMERA - PARMAK İZİ
Audio Bütünleşik Intel® High Definition Audio ( Azalia ) uyumlu ses yongası, 3D efektler & full duplex
İşletim Sistemi Microsoft Windows 7 ULTİMATE 32GB.
Pil ve Pil Ömrü Li-Ion 6 cell
Klavye Q Turkçe 83 Tuş
Asus Mouse
Ürün Özellikleri
Aksesuar : PARMAK İZI,WEBCAM
Ekran Kartı Bellek Kapasitesi : 256
Network : GIGABIT ETHERNET
Ekran Tipi : TFT
Tuş Dizimi : Q TR
İşletim Sistemi : WİNDOWS 7 ULTİMATE - TR
Modem : 56K
İşlemci Modeli : P8600 Montevina