Elektronik ASUS (2022) ROG Zephyrus G15 R7 6800HS + RTX 3060 512/16 GB - 27.998 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
230W sorunu çözer belki
Çözmese dahi artık ekran kartımı 120W olarak kullanabileceğim. O güzel olacak. Tam performansını göreceğim cihazın.
Bende Pubg oynuyorum Ultrada ortalama 150 fps falan alıyorum.
230W adaptörden sonra 180-190 görürüm artık.

Onlar bir Zephyrus etmiyor ama.
Zephyrus da bir şey değil ama :) işte. Sadece mühendislik hatası bir pc. Düzgün versiyonları 3080li modelleri.

adaptör değişimi içiçn ne yapmak gerekiyor
Çözmese dahi artık ekran kartımı 120W olarak kullanabileceğim. O güzel olacak. Tam performansını göreceğim cihazın.
Bende Pubg oynuyorum Ultrada ortalama 150 fps falan alıyorum.
230W adaptörden sonra 180-190 görürüm artık.

Zephyrus da bir şey değil ama :) işte. Sadece mühendislik hatası bir pc. Düzgün versiyonları 3080li modelleri.
işleyiş nasıl oluyor ne yapmam lazım yardımcı olabilirmisin

Adaptör değişimi içiçn ne yapmak gerekiyor

İşleyiş nasıl oluyor ne yapmam lazım yardımcı olabilir misin?

Servise yollayıp

RMA: AUA2NA0105

Bu RMA numarasının incelenmesini istediğini, 230W adaptör ile değişim sağlanmasını iste.

Ama ASUS servisi korkunç, bilgisayarını bozup yollayabilirler. ASUS servisine ürün yollamak kumardan farksız.

Servise yollayıp

RMA: AUA2NA0105

Bu RMA numarasının incelenmesini istediğini, 230W adaptör ile değişim sağlanmasını iste.

Ama ASUS servisi korkunç, bilgisayarını bozup yollayabilirler. ASUS servisine ürün yollamak kumardan farksız.
Bilgisayarı satmaya karar verdim İlana giricem şimdi aynı özellikte strixle takas yaparım artık . Servisi aradım servis cihazın gelmesi gerektiğini söyledi bende sadece adaptörü yollamak istediğimi söyledim. Cihaz gelmeden işlem olmayacağı belirtildi. Böyle bir riske gerek olduğunu düşünmüyorum. Ya rog strixe geçerim yada yeni bir adaptör alırım servise göndermekten iyi olucağonı düşünüyorum

Anlık takılmalar için ASUS'un yaptığı bir şey yok mu?

b469c60a-0f04-4191-ac6c-ac11656a0aee.jpg
5f3a2f97-ddc0-44f5-b5c0-606333cb6d1e.jpg

230W adaptör geldi ama bir işe yaramadı ;(

Tam olarak problemin pilden güç tüketimi değilmi bu adaptörün yetmesi lazım sonuçta 3060 var yüksek güç tüketimi o kadar yok. Şarjın kaça kadar düşüyor? Ben arkadaştan aldım bu adaptörü sıkıntısız çalışıyor bende. Cihazı satana kadar idare edeceğim sonra yeni strix g16 çıkmış ona geçicem

Asus Rog Strix G16 G614JV-N3157 Intel Core I7-13650HX 16GB Ram 512GB SSD 8gb RTX4060 Freedos 16" Fhd+ 165Hz Taşınabilir Bilgisayar
https://www.hepsiburada.com/asus-ro...agaza=GpnTeknoloji&url_src=ios-product-detail 330w ile çıkıyormuş kutudan sana anca bu yeter😂

330W ile çıkıyormuş kutudan sana anca bu yeter😂

280W :D o da hatalı. Bir daha ASUS alacağımı düşünmüyorum. Servisi, hizmeti ve ürünü çok rezil gerçekten. HP Omen ve Lenovo Legion serilerinden devam bundan sonra.

Şarjın kaça kadar düşüyor?

%0'a kadar düşüyor.
Tabii 230W adaptörden sonra daha yavaş 0'a düşüyor. Ama ekran kartı watt değerim 120 görmüyor yine, 99'larda kalıyorum.

1678137836753.png

1678137845196.png

Küçük yazılar önemli :D bir daha o eşekliği yapmam :D
Ki belli bir yere kadar düşse bile o yine dert. Çünkü strese sokuyoruz yine bataryayı.

Bu adaptörün yetmesi lazım sonuçta 3060 var yüksek güç tüketimi o kadar yok.

Ekran, fan ve diğer birimler çok yiyor. Anakart dizaynı da kötü. Verimsiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
280W :D o da hatalı. Bir daha ASUS alacağımı düşünmüyorum. Servisi, hizmeti ve ürünü çok rezil gerçekten. HP Omen ve Lenovo Legion serilerinden devam bundan sonra.

%0'a kadar düşüyor.
Tabii 230W adaptörden sonra daha yavaş 0'a düşüyor. Ama ekran kartı watt değerim 120 görmüyor yine, 99'larda kalıyorum.

Eki Görüntüle 1692852

Eki Görüntüle 1692853

Küçük yazılar önemli :D bir daha o eşekliği yapmam :D
Ki belli bir yere kadar düşse bile o yine dert. Çünkü strese sokuyoruz yine bataryayı.

Ekran, fan ve diğer birimler çok yiyor. Anakart dizaynı da kötü. Verimsiz.
Şimdi ben ne alayım kararsız kaldım 4060çıktı mertlik bozuldu fiyatı uygun bence direkt alırım diyordumda gene adaptör sıkıntısı çekeceksem gereği yok

%0'a kadar düşüyor.

Benimki 120 görüyor bataryada max 86-87e kadar düşüyor birdefa 60a düştü harici düşmedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı