ASUS 23.6" VN247H nasıldır?

1ms tepki süresi var FPS oyunları için iyi. Okuduğum yorumlara göre ölü piksel çıkma oranı çokmuş ve sallanma sorunu var. Asus'un VX239H modelini kullanıyorum bu monitörde de sallanma problemi var. Asus yerine BenQ RL2455HM alabilirsin tepki süreleri aynı fakat ayak yapısı daha sağlam.

Bütçe en fazla ne kadar? Asus VN247H'ı nereden alacaksın? AOC E2461Fwh modelina bakabilirsin. Bu arada Webdenal'da BenQ RL2455HM 712 lira kaçırma bence.

Dostum RL2455HM Zoccoshop'da az önce indirime girdi 560TL, bilmiyorsan diye söyleyelim Zoccoshop güvenilir bir yerdir. Oyun turnuvaları düzenler ve oyuncu ekipmanları satar ayrıca Kadıköy'de eski Adeks'in yerine dükkan açtılar hem internet cafe olarak hem de oyuncu ekipman satış yeri olarak. Ayrıca VN247H yerine BenQ GL2460 de tercih edebilirsin. Vatanda falan 500 küsür civarı fiyatı vardı GameEkstra'da 487TL indirimde şu an 2ms 60hz 24Inc. Yakında alacağım onu. VN247H yi de araştırdım ama sallanma sorunu fazla var diyorlar ben de yere sağlam basmıyor diye almaktan vazgeçtim ve fiyatı biraz daha fazla.

Edit:Biraz daha değil baya bi fark varmış :)

Dostum bütçen 750TL ise bence alabileceğin en iyi monitör arkadaşın da dediği gibi BenQ RL2455HM. 1MS, 24Inc ve HDMI çıkışlı. Bence senin için en iyi alternatif bu monitördür. :)

Tamam dostlar da, tasarımı pek hoşuma gitmedi açıkcası ama içime sinmedi de değil. Onu bir kenara atalım, dursun orada. Onun dışında başka önerileriniz de bekliyorum ben.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı