ASUS 23" ML238H Hakkında Düşünceleriniz

mkeshnoda

Kilopat
VATAN COMPUTER - ASUS - 23" ML238H GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR - Monitör
Oyun film amaçlı monitör düşünüyorum. Elimdeki monitör gerçekten kötü durumda çünkü.. Bu monitör hoşuma gitti açıkçası, gerek 2ms olması gerek yüksek kontrast oranına sahip olması açısından. Sizin görüşleriniz nelerdir buna alternatif olarak sunabileceğiniz başka monitörler varsa fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an elimde 430 lira var. Vatan'da bu monitör 400 lira. Almayı düşünüyorum herhangi bir sorun veya pişmanlık yaşar mıyım diye merak ettim.

Hiç bir pişmanlık vs. yaşamazsınız. Çok güzel bir monitör. ASUS, diğer monitör şirketlerinin yanında, ekran panelini kendini yapan bir şirkettir.

Vatan'a ürünü almaya gittim fakat kalmamış.. Haftaya yine indirim olacağını söylediler. Haftaya inşallah.

- - - Updated - - -

İnternetten şimdi sipariş versem 399 liraya alabilir miyim?

Ben GameX'te kullanılan bir üst modeli olan ML249H'yi inceledim, çok iyi vallahi. Bi alt modeli olan da eminim çok iyidir. Bence kaçırma...

Bende 360 liraya bunu almayı planlıyorum sizce iyi mi ?

v2-56144.jpg

VATAN COMPUTER - AOC - 21.5" E2243Fw GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR - Monitör

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı