ASUS 24" VG248qg alınır mı?

c4dillaK

Decapat
Evet, arkadaşlar bu monitör alınır mı? Kullanan varsa artıları ve eskileri nelerdir?
Başka monitörlerde önerebilirsiniz isteklerim;
Ghosting olmaması.
IPS glow olmaması.
144 Hz veya üstü olabilir.
1ms olması.
CS:GO ve FPS oyunları oynuyorum genel olarak.
Maksimum 2500 TL bütçem var.
Vatan Bilgisayar, MediaMarkt'dan öneriniz lütfen.

Evet, arkadaşlar bu monitör alınır mı? Kullanan varsa artıları ve eskileri nelerdir?
Başka monitörlerde önerebilirsiniz isteklerim;
Ghosting olmaması.
IPS glow olmaması.
144 Hz veya üstü olabilir.
1ms olması.
CS:GO ve FPS oyunları oynuyorum genel olarak.
Maksimum 2500 TL bütçem var.
Vatan Bilgisayar, MediaMarkt'dan öneriniz lütfen.

TN Panel alın CS:GO gibi FPS için. Bu güzel bir modeldir.

Vatan'ın yerine gidip bakabilirsiniz. Daha ucuz fiyat olabiliyor, 2300tl ise vatanın dükkanında 2100 e kadar inebilir diye tahmin ediyorum çünkü ben işlemci alırken internetteki vatanın sitesindeki fiyatla iş yerindeki fiyat çok farklı oluyor. AMD Ryzen™5 3600 Soket AM4 + Wraith Stealth 3.6GHz - 4.2GHz 32MB 65W 7nm İşlemci fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da ama gittiğimde sorduğumdaki fiyat: 1602 liraya kadar indi haberin olsun.

Alınabilir ama TN panel buyüzden 0.5ms

TN panel olması herhangi bir sorun teşkil etmiyor benim için profesyonel şekilde oynamaya çalışıyorum.
Vatan'ın yerine gidip bakabilirsiniz. Daha ucuz fiyat olabiliyor, 2300TL ise Vatan'ın dükkanında 2100'e kadar inebilir diye tahmin ediyorum çünkü ben işlemci alırken internetteki Vatan'ın sitesindeki fiyatla iş yerindeki fiyat çok farklı oluyor. AMD Ryzen™5 3600 Soket AM4 + Wraith Stealth 3.6GHz - 4.2GHz 32MB 65W 7nm İşlemci fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da ama gittiğimde sorduğumdaki fiyat: 1602 liraya kadar indi haberin olsun.

Zaten gidip alacaktım bunu söylediğin iyi oldu.
TN panel olarak güzel bir monitör, alınabilir, ama burada daha ucuz.

Yorumunuz için teşekkür ederim ama internetten almayacağım.
TN panel alın CS:GO gibi FPS için. Bu güzel bir modeldir.

Yorumunuz için teşekkür ederim bu öneriye dayanarak alacağım.

TN panel olması herhangi bir sorun teşkil etmiyor benim için profesyonel şekilde oynamaya çalışıyorum.

Zaten gidip alacaktım bunu söylediğin iyi oldu.

Yorumunuz için teşekkür ederim ama internetten almayacağım.

Yorumunuz için teşekkür ederim bu öneriye dayanarak alacağım.
Ne demek her zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı