ASUS 24" VG248QG vs ASUS 23,8" TUF GAMING VG249Q3A

lostsoul09

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Kendime bir tane monitör alacağım. Ve genellkle 165 Hz monitörlere bakıyorum. Genelliklede FPS oyunları oynayan biriyim. İki tanee monitör arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyidir? Ya da bu fiyatlara daha iyilere var mıdır? Asus Tuf Gaming VG249Q3A 23.8" 1ms 180Hz IPS Oyuncu Monitörü fiyatı, teknik özellikleri, Asus oyuncu monitör modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da ASUS 24" VG248QG 0,5 Ms Full HD 165Hz FreeSync / G-SYNC HDMI DP Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Selam arkadaşlar. Kendime bir tane monitör alacağım. Ve genellkle 165 Hz monitörlere bakıyorum. Genelliklede FPS oyunları oynayan biriyim. İki tanee monitör arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyidir? Ya da bu fiyatlara daha iyilere var mıdır? Asus Tuf Gaming VG249Q3A 23.8" 1ms 180Hz IPS Oyuncu Monitörü fiyatı, teknik özellikleri, Asus oyuncu monitör modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da ASUS 24" VG248QG 0,5 Ms Full HD 165Hz FreeSync / G-SYNC HDMI DP Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Bunu alın IPS olduğu için renkler çok daha canlı ve hoş durur.

Bunu alın IPS olduğu için renkler çok daha canlı ve hoş durur.
Bende IPS olanı almayı planlıyordum. Fakat bir arkadaşım TN panel almanı öneririm TN paneller fps oyunlarında daha iyi senin için daha iyi olur dediği için kafam karıştı.

Bende IPS olanı almayı planlıyordum. Fakat bir arkadaşım TN panel almanı öneririm TN paneller FPS oyunlarında daha iyi senin için daha iyi olur dediği için kafam karıştı.

IPS alın hocam bende IPS aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı