Asus 27 inç PG278Q Gaming Monitör Almak

Monitörü (PG278Q) aldım arkadaşlar, Salı günü elime ulaşacak :)

@oktaymavusoglu Vatan çalışanı gözlüğün çıkıp çıkmayacağından emin değildi. Eğer çıkmaz ise gerçekten bu kötü bir durum. Yanılmıyorsam bu gözlükler oldukça pahalı (n)

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Pişman olmayacağınız bir ürün. Ürünün kutu içeriğinde 3D gözlük yok. Kutu içeriğinde güç kablosu, güç adaptörü, Display Port kablosu, USB 3.0 kablosu, hızlı başlangıç kitapçığı, ürün cd'si ve garanti belgesi var. Nvidia'nın gözlük kitleri Nvidia'nın 3D Vision teknolojisini kullanabilmek için önerdiği ürünler. Ama elinde aktif bir 3D gözlük varsa zannedersem o da işini görür. (Samsung'un aktif 3D gözlükleri gibi)

Ürünün sitesinde 3D gözlükleri desteklediği yazıyor. Sonuçta üründe 3D teknolojisi var. Nvidia'nın ki pazarlama taktiği. Benim gözlüklerle kullanırsanız tam verim alırsınız demek gibi bir şey. Tam emin değilim ama elindeki gözlükler işini görebilir. "3D Technology : Shutter Glasses 3D Technology"

Az önce Nvidia'nın kitlerini inceleme fırsatı buldum. Kutu içeriğinde gözlük harici piramit gibi başka bir aparat daha var. 3D gözlüklerin monitörle kalibrasyonu bu aparat ve Nvidia 3D Vision programı yardımıyla yapılıyordu. O aparat olmadan 3D kullanabilir misin bilmiyorum ama yine de bir denersin.

3D gözlüklerin monitörle kalibrasyonu bu aparat ve Nvidia 3D Vision programı yardımıyla yapılıyordu. O aparat olmadan 3D kullanabilir misin bilmiyorum ama yine de bir denersin.
Galiba evet, 3D Vision ile de bendeki Samsung 3D gözlükler bu monitör ile uyum sağlayabilir :kararsız: Tabi monitör salı günü elime ulaştığında deneyip burada bilgi paylaşımı yaparım.

Yalnız kafama takılan bir durum var; Nevidia 3D Vision gözlüğü neden bu denli pahalı, yani normal gözlüklerden ne kadar farkı olabilir ki?

Galiba evet, 3D Vision ile de bendeki Samsung 3D gözlükler bu monitör ile uyum sağlayabilir :kararsız: Tabi monitör salı günü elime ulaştığında deneyip burada bilgi paylaşımı yaparım.

Yalnız kafama takılan bir durum var; Nevidia 3D Vision gözlüğü neden bu denli pahalı, yani normal gözlüklerden ne kadar farkı olabilir ki?
Ürünü bu kadar pahalı kılan gözlüğün yanında gelen IR emitter kit. Bu kit yardımıyla görüntü derinliğini, parlaklığı ayarlayabiliyorsun. Ürün "n11.com" da 749 TL. Alacak olanlar için 2 no'lu kit öneriliyor. Çünkü daha yeni teknoloji. Nvidia 3d Vision 2 Gözlük Ve Emitter Kit 412 - n11.com

Eğer öyleyse bayağı fark eder o halde:
nvidia-3d-vision-2-3.jpg

Hayırlı uğurlu olsun hocam. İnanın nişanlıma sizden bahsediyorum. :) Benim ilerdeki halim diye. Amacım sizin gibi para sıkıntısı çekmeden istediğim sistemi toplayıp oyun oynamak olacak.:) Hani arada hediye ettiğiniz ürünler gibi bende hediye etmek istiyorum. Yüreğiniz güzel ve kötü niyetli biri değilsiniz ki böyle yapıyorsunuz. Allah sizin gibi yüreği güzel, samimi insanlarla karşılaştırsın. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı