Asus 280x mi ? Yoksa Powercoler 285 mi ?

Kesinlikle R9 280X daha performanslı ve daha kaliteli soğutması daha iyi. Ben senin yerinde olsam R9 280X tercih ederim.

R9 280X ve 290X problemli kartlar. Bu kartları kullanan ve problem yaşayan arkadaşlar oldu. Her ne kadar R9 280X daha performanslı olsa dahi R9 285 daha iyi olacaktır. Ayrıca R9 285'te renk sıkıştırma özelliği ile bant genişliği daha yüksek değerlere çıkıyor ve VRAM performansı daha verimli oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

R9 280X ve 290X problemli kartlar. Bu kartları kullanan ve problem yaşayan arkadaşlar oldu. Her ne kadar R9 280X daha performanslı olsa dahi R9 285 daha iyi olacaktır. Ayrıca R9 285'te renk sıkıştırma özelliği ile bant genişliği daha yüksek değerlere çıkıyor ve VRAM performansı daha verimli oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cevabın için teşekkür ederim 285 alıcam hayırlısıyla teşekkürler.
Başka Türkçe inceleme bulamadım ben varsa atabilir misiniz ?

750 TL'ye ekran kartı olarak 285'den daha iyi bir kart var mıdır ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı