ASUS 365 M-K anakarta RAM tavsiyesi

VOLKANATES

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ankartım ASUS 365 M-K 2666MHz destekliyor yarın gidip Vatan'dan alacağım RAM'leri lakin 2*8 RAM yok 2666MHz tekli var 438 TL iken 548 TL gibi bir fiyata yukselmiş, bende Corsair 2x8 Corsair RAM'lerinden gordum stokta o daha uyguna geliyor sistemi yarın direk toplamam lazım o yuzden Vatan'da stok urunlerden almam lazım linki atıyorum bir bakarsanız hangisini almak daha mantıklı?

CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance RGB Beyaz DDR4 3000MHz CL15 Dual Kit Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Kingston 8GB HyperX Fury Black DDR4 2666MHz CL16 1.2V PC Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu RAM'ler yakınımdaki şubede var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartın 2666 mhz destekliyor bende dual kit olmasına dikkat ederek daha düşük mhz li birşeye bakabilirsin cl değeri de düşük olması iyi olur ama bu ikisinin arasında birini seçmemiz gerekiyosa

CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance RGB​

bunu tavsiye ederim.

anladım g skil alayım reis o zaman yaw konuları arastırırken kafama su takıldı lşmdi anakart 2666mhz ram 3000 mhz 2666 mhz olarak calısacak onuda anladım peki biosta xmpi seceneği olarak bir şık cıkacakmı 2666 mhz veya da ddusuk profiller ? onu anlamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı