ASUS 560 Ti 448 Core mu MSI 7850 2 GB O.C. mi?

Şimdi MSI Sapphire'dan daha başarılı. Ancak gerek yok Sapphire bile yeter sana.

Ayrıca HD 7850 2 GB ve 1 GB arasında fark yok.

Sapphire 1 GB olsa da olur yani. OC değil ama sadece 7850.

- - - Güncellendi - - -

MSI HD 7850 O.C. GDDR5 1GB 256 BIT mi yoksa MSI HD 7850 TWIN FROZR O.C. mu? Hangisi daha iyi ve aralarında ÇOK fark var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Windows 8'i kullanamam, çok karışık geldi bana :D Windows 7 64 Bit ile devam edicem :D

Kullanmadığınız bir işletim sistemi nasıl karmaşık gelebilir? Windows 7'den tek farkı başlat menüsünün ekranı komple kaplaması. Bu ve bununla birlikte diğer özellikler onu kullanışlı yapıyor. Bilgisayarından daha fazla performans elde etmeni sağlayacak bir sistem.

Haklısınız da bu PC'yi tek ben kullanmayacağım. Kardeşim felan da kullanacak ve onlar hiç çözemezler. O zamanda PC'yi bitirirler. Windows 7 64 Bit olsa çok fark eder mi?

Haklısınız da bu PC'yi tek ben kullanmayacağım. Kardeşim felan da kullanacak ve onlar hiç çözemezler. O zamanda PC'yi bitirirler. Windows 7 64 Bit olsa çok fark eder mi?

Çözülemeyecek bir şey yok. Sadece başlat menüsü artık komple bir sayfa olarak çıkıyor karşınıza.

Ekran kartı tavsiyem MSI HD 7850 TWIN FROZR 2 GB OC olacaktır.

Hatta istersen açılışta Metro arayüzünü devre dışı bırakabilirsin. Tıpkı Windows 7 gibi direk masaüstü gelir ekrana.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı