Asus 970 Pro RAM Takınca Görüntü Gelmeme Sorunu

İbrahim Aksoy

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarıma 4 GB takınca bilgisayar çalışıyor fakat görüntü gelmiyor ve anakart üzerindeki uyarı ışığı sürekli yanıp sönüyor. Ama aynı marka ve model 2 GB RAM'ı takınca açılıyor. RAM'lerin yerini değiştirdim, farklı şekillerde denedim ama düzelme olmadı yardımlarınızı bekliyorum.
Sistem:
  • AMD FX8350 işlemci
  • MSİ RX 480 Ekran kartı
  • Asus 970 Pro anakart
  • 2x4GB RAM (ek olarak 2x2 GB da var) Hi Level 1333MHz

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yazım yanlışı nedeniyle ceza almıştım cevap veremedim kusura bakmayın. Hocam farklı marka değil aslında aynı 2 GB takınca çalışıyor sistem aynı marka aynı model 4GB takınca görüntü gelmiyor ve anakartın üzerinde uyarı ışığı yanıp sönüyor. Kingston 4GB 1333Mhz de denedim yine aynı acaba diyorum anakartın bi ayarı varda benmi çözemedim biostan falan birşeymi yapıcaz siz bu konuda daha bilgilisiniz yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler. Ek olarak, kit bellekten kastınızı anlamadım ?

Konu güncel

Arkadaşlar BIOS'u güncelledim fakat çözüm olmadı acaba kaçırdığım bir yermi var lütfen bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olsun

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı