ASUS A15 2023 laptopa 1 yudum su döküldü

Mehmet Sessiz

Hectopat
Resimdeki gözüken yere 1-2 yudum civarı azıcık su döküldü bir şey olur mu?

ASUS TUF A15 RTX4060 model.

WhatsApp Görsel 2024-04-18 saat 00.44.58_62d9d79e.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İçeriye sıvı kaçtığı durumda yapacağınız ilk iş cihazı kapatmak olmalı, bu şekilde kullanmanızı önermem. Kısa devre yapıp cihazın bir anda yaşamını yitirmesi riski var. Düzgünce içini açıp kontrol edebilirsiniz.

İçeriye sıvı kaçtığı durumda yapacağınız ilk iş cihazı kapatmak olmalı, bu şekilde kullanmanızı önermem. Kısa devre yapıp cihazın bir anda yaşamını yitirmesi riski var. Düzgünce içini açıp kontrol edebilirsiniz.

Hocam 30dk geçti ders çalısıyordum aktif kullanıyorum şu anda içini de açamam KYK dayım ne yapmak gerek

Teşekkürler hocam servise yollamayı düsünüyordum temizlik vs icin bu durumu da belirtsem mi acaba ilgilenirler mi şu anda sıkıntı olmadı da haftaya yollayabilirim
İlgilenirler hocam sorun olmaz. Siz yine sağlama alın yazık olmasın cihaza. Bu ekonomide bozuk bilgisayar yenilemek çok lüks kaçıyor.

Her şey icin teşekkürler her zaman dikkat etmek gerektigini tekrar fark ettim. Anlık bir dikkatsizlik nelere mal olabilir diye sorgulamak gerek. Kullandıgımız cihazlar az buz maliyetli cihaz degil ve kıymetini bilmiyoruz bazen sağ olun tekrardan

Her şey icin teşekkürler her zaman dikkat etmek gerektigini tekrar fark ettim. Anlık bir dikkatsizlik nelere mal olabilir diye sorgulamak gerek. Kullandıgımız cihazlar az buz maliyetli cihaz degil ve kıymetini bilmiyoruz bazen sağ olun tekrardan.

İnşallah bir şey yoktur.

Her şey icin teşekkürler her zaman dikkat etmek gerektigini tekrar fark ettim. Anlık bir dikkatsizlik nelere mal olabilir diye sorgulamak gerek. Kullandıgımız cihazlar az buz maliyetli cihaz degil ve kıymetini bilmiyoruz bazen sağ olun tekrardan
Genel olarak içecek ya da yiyecek bulundurmamaya özen gösterirseniz herhangi bir temas olmaz iç kısımla, bir de ekrana falan yumruk atmıyorsanız sıkıntısız bir yaşam sürecektir cihazınız. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı