Asus A15 laptop oyunlarda düşük performans gösteriyor

mrcn0151

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
Samsung SSD
Ekran kartı
RTX 3050
İşlemci
Amd ryzen 5 4800h
İyi akşamlar, ASUS A15 kullanıcısıyım. Oyunların neredeyse hepsinde düşük FPS alıyorum. Ben bu işi anlamadım RTX 3050 M var ama CS:GO'da bile 150 FPS'in üstüne çıkamıyorum, o da AWP lego haritasında, siz düşünün. Sistemimde bir sorun olduğunu düşünmekteyim ve bilen arkadaşlardan yardım etmelerini istiyorum. Çünkü bir hevesle aldım laptopu ve tatmin olamıyorum bir türlü, boşa almış gibi hissediyorum. Sistemim kötü de değil. Yani oyunlarımda atıyorum CS'de ya LoL'de aldığım FPS'in 2 katını vermesini bekliyorum. Sistemin RAM'i düşük olabilir ama 16 GB olunca da 150 FPS arttıracak hali yok. Aylardır bu sorun içindeyim, yardımlarınızı bekliyorum.

RTX 3050.
Ryzen 5 4600H.
8 GB RAM.
512 GB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Benimki 4600H mış hocam yanlış yazılmış.

Attığım linkten sadece adrenalin ediiton kurdu driver da kurulmuş mudur?

Size yolladığım linkteki driverı indirip kurdum ancak bir değişiklik olmadı.

Hocam ben link göndermedim ki :D siz AMD driver güncellemeyi bir araştırın isterseniz ya da AMD kullanan birisi yazar buraya bende bu tarz sorun yaşadığımda Intel'i güncelleyerek çözmüştüm.

Hocam ben link göndermedim ki :D siz AMD driver güncellemeyi bir araştırın isterseniz ya da AMD kullanan birisi yazar buraya bende bu tarz sorun yaşadığımda Intel'i güncelleyerek çözmüştüm.
Teşekkürler ilginiz için hocam. Ayrıca "size yolladığım linkteki driver" dedim siz link yolladınız demedim yanlış anlamışsınız :D

Geri
Yukarı