Çözüldü ASUS A320MK PCI aygıtında sarı ünlem var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Greenarcher

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhabalar, bugün 3-5 video izleyerek bilgisayarıma format attım başarılı bir şekilde gerçekleşti ama PCI aygıtlarında sarı ünlem var. Üstüne basıp güncelleştir dedim ama güncelleşmiyor, ekran kartının driverını yükledim başka bir driver yüklemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Chipset kısaca yonga seti diyebiliriz. Mesajımın en başında link mevcut.

Peki benim anlamadığım YouTube'dan Technopat AMD'ninkini kullanıyor, benim anakart ASUS işlemci de AMD. Benim nereden yüklemem lazım?

Windows Update ile güncellemeleri denetleyin. Varsa yükleyin. Büyük ihtimal sürücüler yüklenmiş olacaktır. Yine de yüklenmeyen olursa aygıt yöneticisine gidip ünlem olan sürücüye sağ tıklayıp özellikler diyoruz. Daha sonra ayrıntılara girip aygıt açıklaması yazan yere tıklıyoruz ve donanım kimliklerinde yazan kodu internette aratıyoruz. Resmi sayfasından ilgili sürücüyü bu şekilde kurabilirsiniz.

PCI\VEN_1022&DEV_148A&SUBSYS_87C01043&REV_00.
1. si bu bunun driverını nerede yükleyebilirim. Siz biliyorsanız bu kodun driverının linkini atar mısınız?
Güncelleştir dediğimde böyle oluyor.

Buradan chipset sürücüsünü indirip kurulumu yapın. Ardından yeniden başlatıp aygıt yöneticisinden ünlemin gidip gitmediğini kontrol edin

Eyvallah adamsın. Linkten chipseti yükleyince sorun kalktı, başka yüklemem gereken driver var mı?

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-11-14 181924.png
    Ek Açıklama 2020-11-14 181924.png
    12,2 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleyen: Moderatör:
Peki benim anlamadığım YouTube'dan Technopat amdninkini kullanıyor benim anakart ASUS işlemci de AMD ben nereden yüklemem lazım.

PCI\VEN_1022&DEV_148A&SUBSYS_87C01043&REV_00.
1. si bu bunun driverını nerede yükleyebilirim siz biliyosanız bu kodun driverının linkini atar mısınız.
Güncelleştir dediğimde böyle oluyor.

Eyvallah adamsın linkten chipseti yükleyince sorun kalktı başka yüklemem gereken driver var mı?
Şu anlık yok. İleriki zamanlarda güncellemeleri takip ederek güncel ve sorunsuz ekran kartı sürücüsünü yükleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı