Asus A3E Netbook açılmıyor

Daha fazla  
Profil Kapağı
1523313609
Arkadaşlar selam hepinize.

Elime Asus'un A3E model Netbook'u geçti bugün ve Touchpad'i biraz yoklayınca ekran sorunsuz açılıyordu. Ancak eve geldiğimde power tuşuna basmama rağmen PC'den gelen fan sesi dışında hiçbir şey olmadı. Bir de optik sürücüyü deneyince çalışması haricinde. Bataryasının tükenmiş olabileceğini düşünerek taktım bir saat kadar ancak kullanım kılavuzunda yazan yönergelere göre kontrol paneli varmış ve şarja takıldığı an fener ikonunun yanması gerekiyormuş. Bende öyle bir şey olmadı, sadece tüm ikonların altındaki spot turuncu yandı şarja takınca o kadar. Daha sonra araştırınca Recep Abi'nin bu problemin statik elektrikten kaynaklandığını yazdığı bir yanıtını gördüm forumda. Çözümünü de belirtmiş, denedim. Bataryayı söktüm, AC adaptörü PC'den ayırdım, PC'yi 30 sn kadar kapalı tutup Power'a bastım ve bataryayı geri taktım yine bir çözüm olmadı. Birkaç saattir sadece şarjda bıraktım ama hala bir kıpraşma yok durum aynı. Çözüm önerileriniz neler? Çok teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı