Ücretsiz ASUS Adobe programlarını ücretsiz veriyor

Hocam ASUS ekran kartım var oluyor mu?

Arkadaşlar ben bir bilgi konusu açmak istemedim, ASUS böyle bir kampanya başlatmış bende faydalandım, diğer ASUS parçası ile de başvurdum ve başvuru hala beklemede, bu sorunun çözümünü bilen var mıdır diye konu açtım, sağ olsunlar konuyu nerden nereye getirdiler.

Öyle mi olmuş kanka? :D Komiksin.
Öncelikle, kankan değilim. Ve evet, aynen öyle olmuş.

Eğer öyle bir sorunun olduğu için başlık açıyorsan "ASUS Kampanya Başvurum Beklemede Kaldı - Yardım" gibi bir başlık atarsın. "ASUS Adobe programlarını ücretsiz veriyor" diye başlık atarsan kampanya duyurusu yapmış olursun. Attığın başlık yazdığın içerikle uyumlu değil. Hem kusurlusun hem de aklınca başkalarıyla dalga geçmeye çalışıyorsun.

Ben yeni bir sistem dizdim, cihaza işletim sistemini kurduktan sonra otomatik olarak ayarlar kısmından yapılan güncelleştirmeleri gerçekleştirdim, "Armoury Crate" adlı bir program indirmiş, kasa fan ayarları ve diğer ayarları yönetebildiğimiz bir program, bu program kısmında haberler kısmına girdiğimiz de aşağıda gözüktüğü gibi bir ekran çıkıyor karşımıza.

Burada haberler adı altında ASUS'un sağladığı kampanyalar bulunuyor.
Eki Görüntüle 2064015
Tıkladığımız da ise tarih ve başvur kısmı çıkıyor, ASUS markalı cihazınızın ürün seri numarasını başvuru formuna giriyorsunuz geliyor, fakat ben dediğim gibi ilkini otomatik olarak aldım, ikincisi için başvurdum hala beklemede.

Eki Görüntüle 2064016

1703599734975.png

Bende yok.

Ben yeni bir sistem dizdim, cihaza işletim sistemini kurduktan sonra otomatik olarak ayarlar kısmından yapılan güncelleştirmeleri gerçekleştirdim, "ARMOURY CREATE" adlı bir program indirmiş, kasa fan ayarları ve diğer ayarları yönetebildiğimiz bir program, bu program kısmında haberler kısmına girdiğimiz de aşağıda gözüktüğü gibi bir ekran çıkıyor karşımıza.

Burda haberler adı altında ASUS'un sağladığı kampanyalar bulunuyor.
Eki Görüntüle 2064015
Tıkladığımız da ise tarih ve başvur kısmı çıkıyor, ASUS markalı cihazınızın ürün seri numarasını başvuru formuna giriyorsunuz geliyor, fakat ben dediğim gibi ilkini otomatik olarak aldım, ikincisi için başvurdum hala beklemede.

Eki Görüntüle 2064016
Bizde asus un anakartı ve rtx 3060 ekran kartı var. Birinin seri numarasını girersem oluyormu

Hocam ASUS ekran kartım var oluyor mu?
Olur hocam.
2023 Nisan ayında aldığım ASUS ROG STRIX Scope TKL mekanik klavye için geçerli değil diyor.
Sanırım yeni alınan ürünler için geçerli.
Bizde asus un anakartı ve rtx 3060 ekran kartı var. Birinin seri numarasını girersem oluyormu
Olur yüksek ihtimalle.
Benim sistemim direkt ASUS marka hazır sistem, anlayamadım her parçam için ayrı ayrı mı alabiliyorum?
Denemek lazım, benim de çoğu parçam ASUS, ekran kartımı girdim ve hala beklemede.

Öncelikle, kankan değilim. Ve evet, aynen öyle olmuş.

Eğer öyle bir sorunun olduğu için başlık açıyorsan "ASUS Kampanya Başvurum Beklemede Kaldı - Yardım" gibi bir başlık atarsın. "ASUS Adobe programlarını ücretsiz veriyor" diye başlık atarsan kampanya duyurusu yapmış olursun. Attığın başlık yazdığın içerikle uyumlu değil. Hem kusurlusun hem de aklınca başkalarıyla dalga geçmeye çalışıyorsun.
Öncelikle ben bu dediklerinin farkındayım, yanlış başlık atmış olabilirim veya yanlış bir yere konu açmış olabilirim hiç bir problem yok, burada bulunan yöneticiler bunu farkedip uyarı verip ardından doğru kategori de açmamda yardımcı olabilirlerdi, bunu da geçtim Adobe'nin 1 ay deneme süresi olarak ücretsiz verdiğini ben dahil bu platformda ki çoğu kullanıcı biliyor bunu belirtmene gerek yoktu, çok bilmiş gibi gelip yorum yapman komiğime gitti, dalga falan geçtiğim yok sadece güldüm. Ayrıca bu kampanya ile kampanya bitiş tarihine kadar ne kadar ASUS parçan var ise her ay Adobe alabiliyorsun sanırım ondan ötürü böyle bir konu açma gereksinimi duydum.

Ben yeni bir sistem dizdim, cihaza işletim sistemini kurduktan sonra otomatik olarak ayarlar kısmından yapılan güncelleştirmeleri gerçekleştirdim, "ARMOURY CREATE" adlı bir program indirmiş, kasa fan ayarları ve diğer ayarları yönetebildiğimiz bir program, bu program kısmında haberler kısmına girdiğimiz de aşağıda gözüktüğü gibi bir ekran çıkıyor karşımıza.

Burda haberler adı altında ASUS'un sağladığı kampanyalar bulunuyor.
Eki Görüntüle 2064015

Eki Görüntüle 2064016
Hocam alakasız olacak biraz ama Armoury Crate yükleyince performans düşüşü oluyor mu bir arkadaşımın FPS'i büyük oranda düşmüş bunun Armoury Crate'ten kaynaklandığını söylüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı