Asus AI Suite III açılmıyor

Starixx1

Hectopat
Arkadaşlar uygulamayı kuruyorum ve açmaya çalışıyorum ama açılmıyor şu hatayı veriyor yardımcı olur musunuz?
1631296975000.png

Yanlış yüklemişsin öncelikle revo gibi uygulama ile al suiti kaldır. Sonra anakartın sitesine gir destek kısmından al suit kısmına gel oradan indir ve yönetici olarak çalıştır. Aldığın hata C diskinde fan kontrolu bulunamıyor. Yüklemeye çalıştığın al suit eksik dosyalı.

Yanlış yüklemişsin öncelikle Revo gibi uygulama ile al suiti kaldır. Sonra anakartın sitesine gir destek kısmından al suit kısmına gel oradan indir ve yönetici olarak çalıştır. Aldığın hata C diskinde fan kontrolu bulunamıyor. Yüklemeye çalıştığın al suit eksik dosyalı.

Dün o uygulama ile kaldırıp tekrar kurmuştum ve aynı hatayı vermişti. Kendi sitesinden indirdim zaten ama böyle oluyor.
Yanlış yüklemişsin öncelikle revo gibi uygulama ile al suiti kaldır. Sonra anakartın sitesine gir destek kısmından al suit kısmına gel oradan indir ve yönetici olarak çalıştır. Aldığın hata C diskinde fan kontrolu bulunamıyor. Yüklemeye çalıştığın al suit eksik dosyalı.
Anakart A320M-F

Son düzenleme:
1. BIOS güncellemi 2. hangi setpu açtın asussetup mı yoksa direk setup mı?

İkisini de denedim ikisinde de sorun var ama BIOS güncel değil son sürümden bir önceki sürümü var. Nasıl kuracağımı bilmediğimden dokunmadım.
Bu linkten bios sürümünü indirdim ama kurmayı bilmiyorum.
2 tane dosya var bu şekilde.

1631365603849.png

Son düzenleme:
İkisini de denedim ikisinde de sorun var ama BIOS güncel değil son sürümden bir önceki sürümü var. Nasıl kuracağımı bilmediğimden dokunmadım.
Bu linkten bios sürümünü indirdim ama kurmayı bilmiyorum.
2 tane dosya var bu şekilde.

Eki Görüntüle 1163191
Bu linkten detaylı şekilde anlayabilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı