Satıldı Asus AMD R7 240 2GB

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Meslek
Optisyen
Ekran kartını Nisan 2017'de Vatan Bilgisayar'dan aldım. Nisan 2020'ye kadar garantilidir. İki ürünümün de faturası ve kutusu ilk günkü gibi durmaktadır.

Kayseri'de ikamet etmekteyim. Canlı görüp test etmek isteyen olursa tabii ki yardımcı olurum. Diğer şehirlere önce havale sonra kargo şeklinde gönderim yapabilirim.

Mevcut sistemimde takılı oldukları için maalesef fotoğraf atamıyorum. Ama güven konusunda bir sıkıntınız olmasın. Ürünleri arızalı olduğundan değil, artık bana yetmediğinden satıyorum. Alacak arkadaşlara hayırlı olsun. Pazarlık sünnettir. :)
  • ASUS AMD Radeon R7 240 2GB 128 bit (R7240-2GD3-L) GDDR3 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (200 TL)
Sadece ekran kartım satılıktır. Aciliyet vardır ve fiyatı 250 TL'den 200 TL'ye inmiştir.

Arkadaşlar ürünlerim satılmıştır. İlginize teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Ekran kartının fiyatının düşmesi gerek. Çok değil birkaç önce 0 fiyatı 220TL'ydi.

Ekran kartının şu an en ucuz satıcıdaki sıfır fiyatı 426 TL. Ben ilanı açtığımda 380 TL idi. Doların artışı dolayısıyla artan parça fiyatlarına rağmen, koyduğum fiyatı arttırmayacağım. Fakat günlük takip ederek, daha uygun fiyatlı satan satıcılar görürsem fiyatı düşüreceğim. Onun dışında fiyat makul bir fiyattır. Pazarlık isteyen alıcıyla da ortak bir nokta bulunur.

Bu arada sizin bahsettiğiniz diğer modeller olabilir. DX12 destekleyen, 2GB kart bu. Çünkü Ocak'tan bu yana bakıyorum. 250 TL'nin altına düştüğünü hiç görmedim.

İşlemciyi 450 TL'ye satabilir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı