ASUS Anakart LED Işıkların Sürekli Yanması

ArtvinliRadyant

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar. Bilgisayarımı kapattığımda elektriği prizden kesmezsem anakartın ışıkları kapanmıyor. Anakartım ASUS TUF B450 PLUS GAMING nasıl bir ayar yapmalıyım ki bilgisayarı normal kapattığım zaman ışıkları kapansın ? Yardım bekliyorum arkadaşlar.

AURA Sync programını indirin. Shut Down kısmından "Off" seçeneğini seçin. Apply diyerek bilgisayar kapalı olduğu zaman ledler yanmayacaktır. İsterseniz farklı efektler atayabilirsiniz.
1547129618194.png

ASUS'un kendi yazılımı olan Armoury Crate yazılımı üzerinden anakartın üzerinde yanan LED'in kapalı veya açık kalmasını kontrol edebiliyorsunuz.
Ben kendim.
ASUS TUF Gaming B550M-PLUS anakart kullanıyorum.
Armoury Crate yazılımı üzerinden.
Kapanma efekti ismi altında olan özelliği kapalı konuma getirdim ve devamlı açık kalan anakart LED'leri kapandı...
Tabii bu bahsettiğim konu üzerinde ARGB aydınlatma olan ASUS anakartlar için geçerlidir.

ASUS'un kendi yazılımı olan Armoury Crate yazılımı üzerinden anakartın üzerinde yanan LED'in kapalı veya açık kalmasını kontrol edebiliyorsunuz.
Ben kendim.
ASUS TUF Gaming B550M-Plus anakart kullanıyorum.
Armoury Crate yazılımı üzerinden.
Kapanma efekti ismi altında olan özelliği kapalı konuma getirdim ve devamlı açık kalan anakart LED'leri kapandı...
Tabii bu bahsettiğim konu üzerinde ARGB aydınlatma olan ASUS anakartlar için geçerlidir.

Hocam bende B450M Pro s var fakat aynı dediğiniz gibi kapanma efekti kısmındaki yeri kapattım ama ışıklar sönmedi?

Geri
Yukarı