ASUS anakartlı sistemde Valorant VAN9003 hatası

GeyikliHeykel

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, sorunun daha önce sosyalde açıldığını gördüm Secure Boot açılması söylenmiş fakat benim BIOS'umda Secure Boot kısmı değiştirilmiyor yardımcı olabilecek var mı acaba?
ASUS anakart.

1681581788200.png

Merhaba, sorunun daha önce sosyalde açıldığını gördüm Secure Boot açılması söylenmiş fakat benim BIOS'umda Secure Boot kısmı değiştirilmiyor yardımcı olabilecek var mı acaba?
ASUS anakart.

Eki Görüntüle 1741436
OS Type UEFI yaptınız mı BIOS'ta Boot kısmından? Onu yapmanız yeterli olabiliyor. Ardından da secure boot yeri açılıyor zaten.

Evet laptop laptop olduğu için sanırım BIOS ekranımda daha farklı izlediğim videolardaki gibi yerleri değiştiremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet laptop laptop olduğu için sanırım BIOS ekranımda daha farklı izlediğim videolardaki gibi yerleri değiştiremiyorum.
Evet laptoplarda daha farklı sistemler var, geçen biri daha sormuştu video attım ama oldu mu olmadı mı bilmiyorum ben yine oradakileri yazayım sana bulup.

Clear Platform Keys / Restore Factory Keys olmalı lazım bi menü yerinde, onu tıklayıp onaylayın. Bunu yazmışım hocam, siz de deneyin olmazsa diğer çözüm %100 olur diyebilirim, herhalde olur :D

Geri
Yukarı