Asus Android Tablet Virüs sorunu

mertmert

Kilopat
Daha fazla  
Kardeşimin tableti virüs kapmış. Fabrika ayarları, Virüs programı reset hepsini denedim fakat hala devam ediyor sorun. Kalkmıyor yani reklam çıkıyor. Sürekli kendi kendine birşeyler kuruyor. Bir sürü launcherler erotik şeyler anahtar şeyler vsvs uygulamadan da kalkmıyorlar. Bilgisi ve çözüm önerisi olan var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Stock ROM atmayı denedinizmi ?
Reset mi o nasıl atabilirim acaba. O tablet açılırken falan - tuşu na basıyoruz ya ordan format attım sadece

ne yaptım ise işe yaramadı sanırım tek çare stock rom olayı tekrar yazılım yüklemek ama baktım çok karışık tatmin edici değil zaten dosyaları falanda bulamıyorum. pff

Reset mi o nasıl atabilirim acaba. O tablet açılırken falan - tuşu na basıyoruz ya ordan format attım sadece

ne yaptım ise işe yaramadı sanırım tek çare stock rom olayı tekrar yazılım yüklemek ama baktım çok karışık tatmin edici değil zaten dosyaları falanda bulamıyorum. pff
O kadar karışık değil. Stock ROM dosyasını bulduktan sonra indirip recovery den yüklemeyi yapacaksınız. Daha sonra wipe işlemlerini yapıp tableti açın.

Tabletin modelini verirseniz yardımcı olmaya çalışacağım.
asus memo pad 7 hd
model buda tamire gitti yapamamışlar 2 program yükledik olmadı demişler cinsel içerikli programlar ve reklamlar mevcut habire program yüklüyror kendi kendine Wifi nı açıyor unut demek zorunda kaldım artık bi yerede düzgün girmiyor kendi kendine herşeyden atıyor .

asus memo pad 7 hd
model buda tamire gitti yapamamışlar 2 program yükledik olmadı demişler cinsel içerikli programlar ve reklamlar mevcut habire program yüklüyror kendi kendine Wifi nı açıyor unut demek zorunda kaldım artık bi yerede düzgün girmiyor kendi kendine herşeyden atıyor .
En yakın zamanda bir anlatım yazacağım sizin icin bekleyin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı