ASUS Armoury Crate düzgün çalışmıyor

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Uygulamayı açınca şu ekranla karşılaşıyorum:

ekran-goeruentuesue-427-png.1158432

Denetim masasında ASUS'a dair ne varsa silip tekrar yüklemeyi denedim. Daha sonra uygulamanın dosyalarında silebildiklerimi silmeyi denedim. Bunlar işe yaramayınca Armoury Crate'i nasıl silebilirim diye internette arattım(çünkü denetim masasında gözükmüyordu). ASUS'un destek sayfasına girdim. meğerse burada bir "Armoury Crate uninstall tool" yani Armoury Crate kaldırma aracı varmış. Var olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Ben kör değilsem yükleme aracı dışında bir şey yok.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (427).png
    Ekran Görüntüsü (427).png
    51,3 KB · Görüntüleme: 851
Merhaba ben ve arkadaşım da bu soruna çözüm arıyoruz silip baştan kurmamıza rağmen hala aynı yükleniyor ekranında kalıyor klavyem çöp oldu bu gidişle sorunu çözdün mü lütfen yardım et.
Bir sürü siteye Technopat dahil olmak üzere konu açtım kimse yardımcı olamadı çok nadir bir hata olmalı ki internette bulamadım.

Son düzenleme:
Merhaba ben ve arkadaşım da bu soruna çözüm arıyoruz silip baştan kurmamıza rağmen hala aynı yükleniyor ekranında kalıyor klavyem çöp oldu bu gidişle sorunu çözdün mü lütfen yardım et.
Bir sürü siteye Technopat dahil olmak üzere konu açtım kimse yardımcı olamadı çok nadir bir hata olmalı ki internette bulamadım.

Uninstall tool ile mi sildiniz çok kalıntı kalıyor çünkü.

Geri
Yukarı