ASUS Armoury Crate servis hatası

BlackHat980

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. PC'ye dün format attım sonra Armoury Crate kurdum ama çalıştırmamıştım. bugün yeni ASUS ROG Pugio II mouse aldım ve onu taktığımda yazılımı kurayım mı dedi ve evet dedim onun kurulumundan sonra uygulama ne yaparsam yapayim (forumdaki diğer tüm çözümler dahil) çözemedim.
Revo Uninstaller ile komple tüm yan uygulamalar ile sildim ama yine aynı hatayı aldım.
Format atmak dışında fikri olan var mı?

• Anakart ASUS TUF B450M-PLUS'e Gaming.
  • Ekran kartı ASUS TUF RX5600 EVO.
  • İşlemci R5 3600.
Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu ben de format sonrası yaşamıştım. Şu iki sürücünün güncel olup olmadığına baktınız mı?

Ekran Görüntüsü (315).png

Ekran Görüntüsü (316).png

Gözükmemesi ilginç geldi bana. Şuradan ilk önce uninstall tool ile kaldırıp daha sonra üstteki Installer'dan kurmayı denediniz mi?

Revo uninsital ile silsem olur mu uninstaltool ücretli sürüm istiyor kompile silmek için.

Revo'yu denediğim halde olmadı dediniz. Uninstall Tool'un ücret istediğini de bilmiyordum kusura bakmayın. Onun dışında başka bir fikir gelmiyor aklıma. Revo ile tekrar deneyip bakın bir daha.

Revo'yu denediğim halde olmadı dediniz. Uninstall Tool'un ücret istediğini de bilmiyordum kusura bakmayın. Onun dışında başka bir fikir gelmiyor aklıma. Revo ile tekrar deneyip bakın bir daha.

Olmadı yarın olmazsa kaçak yükleyip denerim o uygulama ile kendi uninsital indirip onun ile de sildim olmadı yine yinede teşekkür ederim iyi geceler.

Şu zımbırtı programı hiç sevmiyorum. Ben direkt kurmadan geçiyorum hocam.
Tavsiye ederim. :)

Hocam bende nefret ediyorum ama mouse ayarları için kurmam gerekli.

Uninstall Tool ile denedim ama bir faydasını görmedim yine aynı hatayı alıyorum şu an

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı