ASUS ASUS-FX506HC Gaming laptop temizlenmesi için servise yollanmalı mı?

Kylas

Femtopat
Daha fazla  
ASUS-FX506HC Gaming laptopumu servise yollamak istiyorum. Cihaz gereğinden fazla ısınıyor. Alalı yaklaşık 6-7 ay oldu. Termal macun yenileme ve fan temizliği için yollamayı düşünüyorum. Sizce ASUS'un teknik servisi iyi mi? Gönderirsem kaç TL ücret çıkar?

ASUS-FX506hc Gaming laptopumu servise yollamak istiyorum. Cihaz gereğinden fazla ısınıyor. Alalı yaklaşık 6-7 ay oldu. Termal macun yenileme ve fan temizliği için yollamayı düşünüyorum. Sizce ASUS'un teknik servisi iyi mi? Gönderirsem kaç TL ücret çıkar?

Ücret konusunda. Bazı yerler 200-750 TL arası bazıları ise 250-800 TL. Ama göndereceğiniz servisi iyi araştırın [teknik servis olsa bile].
Çünkü bazı teknik servisler. Parça çalma, daha düşük özelliklere sahip parça takma gibi olayları yapabiliyor.

Zaten soğutma konusunda çok da başarılı bir seri değil hocam genel olarak ASUS TUF. Ek olarak teknik servisi vasat, KVK bakıyor TUF cihazım düştüğü için üst kapağında hasar oluştu, götürdüm onarım sırasında ön bazel ve ekran kırıldı hadi ekran ücreti tarafımdan istenmedi ancak bu sefer de takılan yeni kapak kavisli olduğu için ekranda felaket derecede ışık sızması yapıyor, defalarca ASUS'a yazdım 6 aydır yaptıkları tek şey size dönüş yapacağız deyip memnuniyet formu göndermeleri.

Geri
Yukarı