ASUS ASUS TUF VG24VQE vs Samsung LS24AG300nrxuf Odyssey G3

yonestratic

Decapat
Daha fazla  
Hangisini önerirsiniz?
İkisi arasında kaldım.
Yükselip inebilme, dönme özellikleri için Samsung'u beğendim ama ASUS da hoş.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de mantıksız, 24m1N3200ZA alın.

Emin misin alacağım bak ASUS'u neden eledin onu almayı düşünüyordum.

Lenovo G24-20 bunu önerenler var ben ASUS alma tercihindeyim 3900-4300 bandında iyi bir oyuncu monitör önerir misin?
G24-20 modelinde kronik coil whine problemi var, güzel monitör ama bu kronik sorundan ötürü alınmaz. ASUS'un bu bütçede Philips 24M1N3200ZA'dan daha iyi bir modeli yok.

Usta net olup ASUS AOC MSI falan önerecek misin yoksa ben cahillik edip bir şey seçeyim mi?
4500 TL'ye kadar olan en iyi monitörü öneriyorum, gelmişsin marka fanboyluğu yapıyorsun. İyi al, boş paket ve daha kötü monitör olan G2412'yi sırf MSI olduğu için satın al geç o zaman. Para benim cebimden çıkmıyor, senden çıkıyor, sen bilirsin. Normalde önermeyecektim de gidersin VG24VQE falan alırsın diye önerdim.
İyi günler.

4500 TL'ye kadar olan en iyi monitörü öneriyorum, gelmişsin marka fanboyluğu yapıyorsun. İyi al, boş paket ve daha kötü monitör olan G2412'yi sırf MSI olduğu için satın al geç o zaman. Para benim cebimden çıkmıyor, senden çıkıyor, sen bilirsin. Normalde önermeyecektim de gidersin VG24VQE falan alırsın diye önerdim.
İyi günler.

Marka fanboyluğu falan değil de sunduğu özelliklere göre konuşuyorum sadece VA veya IPS, 165 Hz ve mümkünse yükseklik ayarlanabilir olsun bu şartlarda kalitesini ispatlayan modeller önerin diyorum.

Geri
Yukarı