ASUS Aura Sync nasıl tamamen kaldırılır?

f0rward

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Anakart
B450 AORUS ELİTE
İşlemci
RYZEN 5 5600
Merhaba, elimde 4 adet t-Force RGB aydınlatmalı fanlarım var. Bir gün merakıma yenik düşerek Gigabyte anakartım olmasına rağmen daha farklı aydınlatmalar deneyebilmek için ASUS Aura Sync kurdum, fakat tahmin edeceğiniz üzere program sadece RAM'leri gördü. Sonrasında ASUS'un uygulamasını kaldırdım ama artık RGB Fusion RAM'leri görmüyor.

İnternette birkaç forum inceleyip dosyaları vs. tamamen sildim ancak halen RAM'ler Rainbow efekti ile çalışıyor bir türlü RGB Fusion ile kontrol edemiyorum. Şimdi sorum ASUS'un bu uygulamasını format harici bilgisayarımdan nasıl tamamen kaldırırım?

Dosya Ekleri

• IMG20240218105902.jpg
    IMG20240218105902.jpg
    215,4 KB · Görüntüleme: 17
Merhaba, elimde 4 adet t-Force RGB aydınlatmalı fanlarım var. Bir gün merakıma yenik düşerek Gigabyte anakartım olmasına rağmen daha farklı aydınlatmalar deneyebilmek için ASUS Aura Sync kurdum, fakat tahmin edeceğiniz üzere program sadece RAM'leri gördü. Sonrasında ASUS'un uygulamasını kaldırdım ama artık RGB Fusion RAM'leri görmüyor.

İnternette birkaç forum inceleyip dosyaları vs. tamamen sildim ancak halen RAM'ler Rainbow efekti ile çalışıyor bir türlü RGB Fusion ile kontrol edemiyorum. Şimdi sorum ASUS'un bu uygulamasını format harici bilgisayarımdan nasıl tamamen kaldırırım?
ASUS yüklü değil ancak driverden yaptığı etki hala RAM üzerinde mevcut. Bilgisayarı yeniden başlatmayı denediniz mi?

Son düzenleme:
AuraSYNC'i tekrar indirip hala renk değiştirip değiştirmediğine bakın.
AuroSYNC'de çalışıyor sıkıntı yok hocam.

İnanır mısınız şimdi de RAM'ler var anakart ve fanlar yok tam kafayı yemelik.

6 kere format, 5 farklı program denemesinden sonra nasıl olduğunu bilmiyorum ama yaptım sonunda. Daha da ellemem :D

Son düzenleme:
AuroSYNC'de çalışıyor sıkıntı yok hocam.

İnanır mısınız şimdi de RAM'ler var anakart ve fanlar yok tam kafayı yemelik.

6 kere format, 5 farklı program denemesinden sonra nasıl olduğunu bilmiyorum ama yaptım sonunda. Daha da ellemem :D
Bence siz yapmadınız. Bilgisayar 5 program ve 6 formattan sonra illallah etmiş 😄O 5 programı da yazarsanız aynı sorunu yaşayan arkadaşlar kullansınlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı