Çözüldü ASUS Aura Sync'da TUF Gaming K7 RGB ayarı çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efe Eralp

Decapat
Daha fazla  
Kasadaki RGB çalışıyor ama klavyeden renkleri değiştirmek istiyorum (program üzerinden) ve sürekli yüklüyor diyor. (Altta pek belli olmayan bildirim geliyor).
Güncellemeleri daha yeni yaptım, ne yapmalıyım?
Klavye modeli: TUF Gaming K7.

program.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çözüm: İlk önce Armoury Crate yüklüyse kaldırıyoruz. Sonra buradan ROG Armoury uygulamasını indiriyoruz:

Kurulduktan sonra buradan klavyenin RGB'sini ayarlayabiliriz:

1643751412325.png
Evet , Asus B550M-plus wifi
Bir çok kullanıcının altında gri renkli sistem özellikleri yazıyor nasıl yapılıyor biliyor musun ?

Profilindeki imza ayarlarından yapacaksın. Armoury 2'nin üstüne Armory Create indirip kontrol etmeyi dene. Olmazsa benden başka çözüm yok şimdilik.

Oyun oynamıyorum😀 Anakartının markası Asus'mu? SSD ve RAM modelini söyle.
Unutmuşum pardon, SSD XPG Spectrix s40g , RAM ise XPG Spectrix D50 3200 mhz 16 GB.
Ama 3200 kullanamıyorum :D nedenini öğrenmek istersen link vereyim.
Bu arada yardımların için teşekkürler <3
Yine de iletişimde kalalım ne olur ne olmaz yardımlaşırız.
Çözüm ile ilgili bir yorum bırakırsan sevinirim bu sorunu yaşayan diğer insanlara yardımcı olsun
Çözüm olarak işaretleyeceğim.
Hay Allah'ya bak şimdi de senin dediğini yapıyordum ripple ı uygula diyorum hareket yok.
:/

Son düzenleme:
Çözüm: İlk önce Armoury Crate yüklüyse kaldırıyoruz. Sonra buradan ROG Armoury uygulamasını indiriyoruz:

1643751412325.png

Son düzenleme:
Çözüm

Eki Görüntüle 1291950

Save diyorsun değil mi?

Evet.

Şöyle yaptım:
Profil 3 ü seçtim, ripple a tıkladım rengini de mor ve pembe olanı seçtim ama olmadı.
Şöyle yaptım:
Profil 3 ü seçtim, ripple a tıkladım rengini de mor ve pembe olanı seçtim ama olmadı.
Fotoğraf atacağım. Umarım anlarsınız.
Şöyle yaptım:

Fotoğraf atacağım. Uma
75a0fbfb-8fa2-46a8-b9d5-2551ba5cacf2.jpg
rım anlarsınız.
Şöyle yaptım:
Profil 3'ü seçtim, ripple a tıkladım rengini de mor ve pembe olanı seçtim ama olmadı.

Bak monitör ün ortasında pembe mor seçili Save deyince soldan sağa doğru yanıyor rengarenk.

Şöyle yaptım:

Bak monitör ün ortasında pembe mor seçili Save deyince soldan sağa doğru yanıyor rengarenk.

Ripple seçili olduğundan eminsin değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı