ASUS B150M-K BIOS güncellemesi ardından ekran kartının çalışmaması

NARKOZİZ

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ASUS B150M-K anakartıma BIOS güncellemesi yaptım. ASUS RX-470 Ekran kartım var. BIOS güncellemesini ASUS'un kendi sitesinden, Recep abimizin tarif ettiği şekilde ve biçimde yaptım. Dosyayı yüklemeye başladı ve kurulum bitti reset atılacak dedi tamam dedim ve daha sonrasında ekran açılıyor anakart logosu çıkıyor ardından görüntü gidiyor. Yardımlarınızı bekliyorum çok üzgün durumdayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakart onboard çıkışından görüntü alıyorum ekran kartı takılı ama onboard a giriş yaptığım şekilde 1. Ekranın obçnboarddan görüntü alarak açılıyor normal şekilde ardında ekran kartına diğer monitörümün girişini takıyorum o da görüntü veriyor lakin ilk açılışta ekran kartından ASUS anakartı logosu ardından görüntü gidiyor zannediyorum ki bios a ekran kartı çıkışı vermeli \ tanıtmalıyım bunu nasıl yapabilirim yardımcı olabilecek var mı lütfen

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı