ASUS B350 Plus Prime LED Işıklar Sürekli Yanıyor

tellys1

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi fişi çektiğim halde PCI yuvalarındaki 2 LED 3 dakika 45 saniye aralıklarla yanıp sönmeye devam ediyor. BIOS'ta birkaç ayara baktım ama bir şey bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Bu anakartı kullanan birileri yok mu ya da bu sorunun neyden kaynaklandığını bilen birileri?

Dosya Ekleri

• ss1.jpg
    ss1.jpg
    127,4 KB · Görüntüleme: 195
Bende de var fakat 15 saniye yanıyor ve sönüyor. Sorun da değil bu açıkçası.
Benim bahsettiğim fişte olmadığı halde sabaha kadar 3-4 dakikada bir yanıp sönmesi.
Ayrıca sabah fişi takıp güç düğmesine basınca fanlar dönmeye başlıyor ama 3-4 saniye sonra güç kesiliyor. 1 saniye olmadan tekrardan normal bir şekilde açılıyor; ama bu olay gün içinde normal bir şekilde aç kapalarda olmuyor. Sadece fişi çekip taktığımda oluyor.

Benim bahsettiğim fişte olmadığı halde sabaha kadar 3-4 dakikada bir yanıp sönmesi.
Ayrıca sabah fişi takıp güç düğmesine basınca fanlar dönmeye başlıyor ama 3-4 saniye sonra güç kesiliyor. 1 saniye olmadan tekrardan normal bir şekilde açılıyor; ama bu olay gün içinde normal bir şekilde aç kapalarda olmuyor. Sadece fişi çekip taktığımda oluyor.
Sabaha kadar mı? Akşam fişi çekince kendi kendine sabaha kadar yanıp sönüyor mu?
@Jira @Nazım Paşa @Mr.Acar

Bilgisayarın herhangi bir yerinde elektrik yüklenmesi olabilir mi? Fisi çektikten sonra power a bir kaç kere daha bas varsa bir yerde birikme atacaktır. Tabi bu tahmini düşüncem

PSU yeni sistemi 6 ay önce topladım. FSP Hydro 600W 80+
@FairyTale

ErP açtım. S4 ve S4+S5 seçenekleri vardı. S4+S5'i seçtim. Ledler artık fişi çekmeden sadece PC'yi kapattığımda bile sönüyor. Fişi çektiğimde 3-4 dakikada bir yanıp sönmesi geçti ama açılış süresi uzadı.
@Alp Çiçek

Başka yardım edebilecek kimse yok mu?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı