ASUS B450M Dragon Ryzen 7 destekliyor mu?

• Konuyu başlatan Wane
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 30
  • Görüntüleme 428
O sistemi 12-14K arasına satarsın. Sat bütçenin üzerine koy eder sana neredeyse 30k TL para şu sistemi al keyfine bak.

Yatırım yapmana gerek yok öyle bir sisteme kendi sistemini satıp bütçenin üzerine koydunmu 4060 Ti ve 7500F ikilisini elde etmiş ve sıfır 2 yıl garantili bir sistem almış olursun.

Senin yapabileceğin en mantıklı yükseltme bu olur. :D

Yola böyle çıkmamıştım fakat düşüneceğim sistemim daha 1 yıllık garantisi duruyor.

1 yıllık garantisi duruyorsa 13-15k arasına satarsın o zaman sana şöyle diyeyim. AM4 öyle bir yatırım yapmak yapacağın en mantıksız hareket olur yanaşma bile sistemini sahibinden ya da Letgo gibi uygulamalar üzerinden belirttiğim fiyatlara satıp elindeki bütçenin üzerine koyup attığım sistemi al keyfine bak. Hem AM5 hem de 6600 yerine 4060 Ti gibi bir kartı alacaksın ayrıca sıfır ve 2 yıl garantili bir sistemin de olmuş olacak bütçeni düzgün kullan dostum.

AM4 de 5600'den sonrası pek mantıklı değil, eğer öyle para harcamak istemiyorsanız 5600 veya 5600X alın sizi kurtarır 5800x3D falan asla ama asla alınmaz benim gözümde.

5600 Yukarısına gerek yok direk.

Valorant'ta yeterince FPS vermediği için istiyordum sadece yoksa gündelik yaşantımda gayet iyi ama sen böyle dedikten sonra yaza bırakıp çok daha iyi bir sisteme geçesim geldi :D

Valorant'ta yeterince FPS vermediği için istiyordum sadece yoksa gündelik yaşantımda gayet iyi ama sen böyle dedikten sonra yaza bırakıp çok daha iyi bir sisteme geçesim geldi :D

Yaza falan bırakma bırakırsan stok biter ya da zam gelir. Valorant'ta 7500F vereceği FPS video da gördüğün gibidir. Sakın ama sakın 15k TL gibi bir bütçeyi AM4 bir sisteme bayılma sat ekle bütçenin üzerine al geç 4060 Ti+7500F rahatına bak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FPS 450 aşağı görmüyor gördüğün gibi atmış olduğum sistem de.

Yaza falan bırakma bırakırsan stok biter ya da zam gelir. Valorant'ta 7500F vereceği FPS video da gördüğün gibidir. Sakın ama sakın 15k TL gibi bir bütçeyi AM4 bir sisteme bayılma sat ekle bütçenin üzerine al geç 4060 Ti+7500F rahatına bak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FPS 450 aşağı görmüyor gördüğün gibi atmış olduğum sistem de.

Para toplayamazsam 5600X düşünüyorum. Attığın sistemi çok beğendim (AMD'den kurtuluyorum.) :D

Geri
Yukarı