ASUS B450M-K anakart ile G300s uyuşmuyor

Reayze45

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 580 8GB Ryzen 5 1600 AF Corsair 16GB RAM 2X8 2133mhz. Asus B450M-K
Merhabalar. 4-5 aydır kullandığım G300s oyuncu faresi 2 gün önce tutukluk yapmaya başladı. Neden olduğunu çok çözemedim. USB portunun yerlerini değiştirdim. Üfledim, yani anlayacağınız Türk usulü taktikleri denedim. Bunların içinde driverini silip kurmak da var.

Neyse hocam, götürdüm aldığım yere, derdimi anlattım. Dediler ki sizin anakartınız ile bu fare uyumlu değil. Ne alaka dedim, uyumlu olmasa baştan çalışmazdı derdim. Başka fare taktım takır takır çalıştı dedim. Oradaki çalışan sizce bilgisiz mi yoksa servise göndermemek için bahane mi uydurdu? Fare ve Anakart'ı aşağıya ekledim.

Merhabalar. 4-5 aydır kullandığım G300s oyuncu faresi 2 gün önce tutukluk yapmaya başladı. Neden olduğunu çok çözemedim. USB portunun yerlerini değiştirdim. Üfledim, yani anlayacağınız Türk usulü taktikleri denedim. Bunların içinde driverini silip kurmak da var.

Neyse hocam, götürdüm aldığım yere, derdimi anlattım. Dediler ki sizin anakartınız ile bu fare uyumlu değil. Ne alaka dedim, uyumlu olmasa baştan çalışmazdı derdim. Başka fare taktım takır takır çalıştı dedim. Oradaki çalışan sizce bilgisiz mi yoksa servise göndermemek için bahane mi uydurdu? Fare ve Anakart'ı aşağıya ekledim.

10 senelik PC var iş yerinde onda G300s çalışıyor bunda mı çalışmayacak :D

Ayrıca:Rehber: G300s niye alınmaz?
Böyle bir konu var.

4-5 aydır kullandığım mouse bozulacak ve çalışan bana sizin mouse anakart ile uyumsuz diyecek :D yedirmen lazımdı o fareyi orada ona.
Babam götürdü anlamıyor tabii zaten bir oyun için almıştım makrosu var diye hevesimi aldım başka farelere bakacağım şimdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantisine hangi şirket bakıyor? İade et o fareyi tüketici hakem heyetine başvuracağını söyle.

Teknosa bakıyor iade edeceğiz zaten peki başvurursak tazminat gibi bir şey mi alırız yani neden yapalım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknosa bakıyor iade edeceğiz zaten peki başvurursak tazminat gibi bir şey mi alırız yani neden yapalım.

Teknosa'ya gidiyorsun bu mouse bozuk diyorsun orada test ederler etmek zorundalar gerçekten bozuksa kayıt açarlar servise gönderirler. Sonra servis süreci bitince ya tamir edip sana geri verirler ya da sana yeni mouse verirler.

Adamın bilgisiz olduğunu zannetmiyorum fakat kurnaz olduğu kesin. Zaten arkadaşlar gerekeni söylemiş. Aldığınız yere gidin ve işlem yapsınlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı