ASUS B450M-K II anakart Adata SX6000PNP NVMe SSD'yi görmüyor

kurugulhan

Decapat
Arkadaşlar merhabalar. Bende ASUS B450M-K II anakart ve Adata SX6000PNP NVMe SSD var. BIOS ekranında M.2 slotunun boş olduğunu gördüm. Technopat'ın Windows 11 kurulum rehberi adlı videosundaki gibi görünmesi gerektiğini düşünüyorum.

nvme.jpg

Bende gözüken bu şekilde boş gözüküyor.

sa.jpg

Windows 11 kurulumu yaptım, onu da yanlış mı yaptım, M.2 SSD'yi USB bellek gibi mi gösterdim, hiçbir fikrim yok açıkçası.
Windows Boot Manager üzerinden çalışıyor, Boot Menu kısmından direkt SSD seçince Windows kurulu değil hatası alıyorum. Ancak Windows Boot Manager başında bu olunca çalışıyor.

xx.jpg

Lütfen bir yardımcı olun, çok teşekkür ederim. İlk defa M.2 SSD kullanıyorum.

Arkadaşlar merhabalar. Bende ASUS B450M-K II anakart ve Adata SX6000PNP NVMe SSD var. BIOS ekranında M.2 slotunun boş olduğunu gördüm. Technopat'ın Windows 11 kurulum rehberi adlı videosundaki gibi görünmesi gerektiğini düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1331822

Bende gözüken bu şekilde boş gözüküyor.

Eki Görüntüle 1331823

Windows 11 kurulumu yaptım, onu da yanlış mı yaptım, M.2 SSD'yi USB bellek gibi mi gösterdim, hiçbir fikrim yok açıkçası.
Windows Boot Manager üzerinden çalışıyor, Boot Menu kısmından direkt SSD seçince Windows kurulu değil hatası alıyorum. Ancak Windows Boot Manager başında bu olunca çalışıyor.

Eki Görüntüle 1331826

Lütfen bir yardımcı olun, çok teşekkür ederim. İlk defa M.2 SSD kullanıyorum.
Hocam bios güncellemesi yaptınız mı?

Yüklü hocam en son BETA olan değil bir önceki sürüm yüklü.

3211 sürümü.
Hocam buna benzer bir kaç konu daha açılmıştı SSD bozuk olabilir başka bilgisayarda deneme şansınız varsa deneyin derim.

Hocam buna benzer bir kaç konu daha açılmıştı SSD bozuk olabilir başka bilgisayarda deneme şansınız varsa deneyin derim.
SSD bozuk değil hocam arkadaş gönderdi.Onun bilgisayarından söküp gönderdiği çalışan SSD kendisi.Dediğim gibi M.2 gözükmüyor ama bir şekilde kullanıyorum şuan windows 11 yüklü USB flash bellek olarak mı kullanıyorum sadece onu merak ediyorum.

SSD.jpg

goruyor.jpg

goruyor 2.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı