ASUS B450M-K sistemde TPM açık fakat Windows 11 desteklemiyor

PartiDoktoru

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Windows 11 Insider programına katılıp kurmak istiyorum ancak bilgisayarımın desteklemediğini söylediler. Ancak bilgisayarım çok iyi durumda. Ryzen 5 2600 RTX 2070 ve 16 GB RAM gibi iyi özelliklere sahip. BIOS'da fptm yi açtım Secure Boot da açık ancak hala desteklemiyor. FTP 2.0 ayarını da bulamadım BIOS'da seçenek yok. Nasıl çözeceğim bu durumu. Söylerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Bir de söylemeyi unutmuşum anakartım ASUS B450M-K

Merhabalar. Windows 11 Insider programına katılıp kurmak istiyorum ancak bilgisayarımın desteklemediğini söylediler. Ancak bilgisayarım çok iyi durumda. Ryzen 5 2600 RTX 2070 ve 16 GB RAM gibi iyi özelliklere sahip. BIOS'da fptm yi açtım Secure Boot da açık ancak hala desteklemiyor. FTP 2.0 ayarını da bulamadım BIOS'da seçenek yok. Nasıl çözeceğim bu durumu. Söylerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Bir de söylemeyi unutmuşum anakartım ASUS B450M-K
Bugün taze bir konu açılmış. Sizde yararlanın. Belki sorununuzu o iso çözer. TPM açık veya kapalı olduğuna search bara tpm.msc yazıp açarak bakabilirsiniz. Ya da aşağıdaki toolu indirip açıp en altta yine görebilirsiniz.

Geri
Yukarı