ASUS B450M sisteme macOS kurabilir miyim?

Var, tabii ki. Bizim imajı indir, EFI problemi yaşarsan Ryzen 5 3600 sistemimde kullandığım ve aynı şekilde Ryzen sistemlerde başarılı olduğuna dair geri dönüş aldığım kendi EFI'mi seninle paylaşırım. Apple cihazdan kastın iPhone mu? iServices(iMessage vb.) ile bir problem yaşamazsan(çözümü var) direkt iCloud vb. kullanabilirsin. iCloud'a vs. bağlanabiliyorsun, problem yok.

İmaj linki:
Teşekkür ederim yeniden. Evet kastım iPhone. Profesyonel kullanım için değil günlük kullanım için yükleyip deneyeceğim. Hem de ileriye hazırlık olması için alışmam gerekiyor bu işletim sistemine. Yükleme işlemlerini gece deneyip bilgileri iletirim.

Dual Boot yapman iyi olur. 50GB vermen günlük kullanım için yeterli olur macOS için. Dual Boot yapıldığında, Windows'dan sonra OpenCore macOS kurulumu olduğunda USB'siz boot başarısız olabiliyor. USB ile bootlarım, problem değil dersen okay.
Yani anladığım kadarıyla hep USB bağlantılı olması gerekiyor. Bu benim için sorun değil.
Hocam sizin bir konunuzu izledim. Dual Boot yapınca karşıma seçenek çıkacak değil mi? Yani oyun oynamak istediğimde Windows, surf vb. şeyler yapmak istediğimde de macOS’a geçebileceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
USB ile'de açabilirsin sistemi veya USB olmadan nasıl istersen.
Evet geçebilirsin sorunsuz olarak, Windows veya macOS için sistemi açtığında size soruyor zaten hangisini açmak istiyorsunuz şeklinde.
USB ile nasıl yapacağım hocam? Dual Boot’u yapamadım.
Hocam sizden bir ricam olacak, ben inada bindim bir daha verilerimi kaybetmekten de korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı