Çözüldü ASUS B450M ve Ryzen 5 2600 Catalina, Apple logosunda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berat Çimen

Hectopat
Daha fazla  
İlk Hackintosh'um ve ne yapacağımı çok bilmiyorum. ASUS B450M anakartım ve Ryzen 5 2600 CPU'm var. BIOS ayarlarını yaptıktan sonra Clover'dan install macOS yapınca sadece siyah arka plan üstünde Apple logosu görünüyor. Yardım lütfen.

Edit: Anakart modelim B450-M.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Estağfurullah, ne demek :) Sisteminizi detaylandırıp, Başarılı Hackintosh Kurulumları kategorisine konu açabilirsiniz. Örnek amaçlı diğer konulara bakabilirsiniz dilerseniz.
Kesin bir şekilde çözüm yok demiyorum. Ben Mojave, Catalina kurulumlarını yaptım. VooDooHDA hiç denemedim, AppleALC ile native olarak ses alabiliyorum. Bir tek jak mikrofonumdan ses alamadım AppleALC ile denememe rağmen, onu da takmadım. Belki çözümü vardır, ben bulamadığımı söylüyorum.

10.15.3 AMD sistemler için şu an Kemal Hocam tarafından tavsiye edilmiyor.

Kesin bir şekilde çözüm yok demiyorum. Ben Mojave, Catalina kurulumlarını yaptım. VooDooHDA hiç denemedim, AppleALC ile native olarak ses alabiliyorum. Bir tek jak mikrofonumdan ses alamadım AppleALC ile denememe rağmen, onu da takmadım. Belki çözümü vardır, ben bulamadığımı söylüyorum.

10.15.3 AMD sistemler için şu an Kemal Hocam tarafından tavsiye edilmiyor.
1.15.1 kullanıyorum 4.4 GB update var rahatsız etmedi değil. En iyisi elleşmemek o zaman. Teşekkürler her şey için, eminim bu gece çok yordum sizi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı