Asus Cerberus Arctic klavye alınır mı?

Danzo

Hectopat
Asus Cerberus Arctic Led Klavye Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Arkadaşlar link burada. Sizce alamaya değer mi? Normalde oyuncu klavyelerini sevmem ama birkaç inceleme videosu izledim ve tuşlarının ses çıkarmaması hoşuma gitti. Zaten amacım sessiz klavye almak. Kaç adet klavye inceleme videosu izledim ve sessiz denen klavyelerden inanılmaz sesler geliyordu. Bunda ise o sesler yok ve enter tuşunun büyük olması sebebiyle aklıma yattı. Sizce alınır mı? Bu fiyata değer mi? Black Friday beklenmeli mi? Kullananlar var ise deneyimlerini aktarabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Asus Cerberus Arctic Led Klavye Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Arkadaşlar link burada. Sizce alamaya değer mi? Normalde oyuncu klavyelerini sevmem ama birkaç inceleme videosu izledim ve tuşlarının ses çıkarmaması hoşuma gitti. Zaten amacım sessiz klavye almak. Kaç adet klavye inceleme videosu izledim ve sessiz denen klavyelerden inanılmaz sesler geliyordu. Bunda ise o sesler yok ve enter tuşunun büyük olması sebebiyle aklıma yattı. Sizce alınır mı? Bu fiyata değer mi? Black Friday beklenmeli mi? Kullananlar var ise deneyimlerini aktarabilir mi? Şimdiden teşekkürler.
Çok sessiz klavye istiyorsanız gerçekten çok araştırma yapmak lazım. Örneğin en iyisi bu;

Çok sessiz klavye istiyorsanız gerçekten çok araştırma yapmak lazım. Örneğin en iyisi bu;
Bu klavye bütçemin çok üstünde. Bir klavyeye de o kadar para vermek şu an ki maddi durumumla saçma geliyor. Ama klavye gerçekten çok sessiz. Maksimum 150 tl civarı birşey düşünüyorum. Black Friday da fiyatı 150 tl civarına düşer mi acaba?🤔
Alabilirsiniz fiyatına göre iyi bir klavye.
Kullandınız mı klavyeyi? Tuşları ses çıkartıyor mu?

Ben büyük enter istiyorum ya . :D Enter i küçük klavyeleri hiç sevmiyorum. Ama fotoğraflarda ingilizce klavye olduğu için öyle gözüküyor olabilir. Çünkü hangi klavyeye baksam fotoğraflarda ingilizce klavye oluyor ve enter leri hep küçük. İnternetten inceleme videosu açınca enterin büyük olduğunu görüyorum. Bundada o şekilde mi acaba 🤔

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı