Asus Cerberus Klavye Alınır mı?

emreeogann

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Asus Cerberus klavye almak istiyorum 165 liraya. Size alınır mı diye sormak istedim. Daha önce kullanan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Asus Cerberus klavye almak istiyorum 165 liraya. Size alınır mı diye sormak istedim. Daha önce kullanan var mı?

Bulabiliyorsan 4 aydır kullandığım ve çok memnun kaldığım Cooler Master Masterkeys Lite L. Gerek malzeme kalitesi, gerek 6 katmanlı RGB Led aydınlatması ve Mem-Chanical yarı mekanik hissiyatlı tuşlarıyla bulabilirsen 200 TL civarında alabileceğin en iyi klavye.

Bulabiliyorsan 4 aydır kullandığım ve çok memnun kaldığım Cooler Master Masterkeys Lite L. Gerek malzeme kalitesi, gerek 6 katmanlı RGB Led aydınlatması ve Mem-Chanical yarı mekanik hissiyatlı tuşlarıyla bulabilirsen 200 TL civarında alabileceğin en iyi klavye.

Almak isterdim gerçekten ama maalesef mouse ile birlikte satıyorlar. Benim mouse'um var memnunum da ama maalesef klavyenin tek halini bulamadım. Bulsam direkt alacaktım zaten. K55 de onun gibi bir klavye sanırım iyi ama o da biraz pahalı maalesef.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı