ASUS Cerberus Mech sadece kırmızı ışık yanıyor

benglobalim

Hectopat
Num Lock tuşlarından 8 tuşunda renk problemi var. Sadece kırmızı renk yanabiliyor mavi yeşil falan yapmaya çalıştığımda olmuyor. Yaklaşık 2 haftadır ASUS ile düzgün bir şekilde iletişim kuramadım. Seri numarasını vs. yazdığımda satıcıyla iletişime geçin dedi. N11'den almıştım. Yazdım satıcıya ASUS ile iletişime geçin dedi. Sonra ASUS'u aradım. asus.com üzerinden destek alın falan dedi saçmaladı kısaca. Bu ne rezalet bir servistir arkadaşım bir de ASUS'un servisi iyi diyorlar ya. Bu onarımı nasıl yaptırabilirim nereden iletişim kurabilirim bildiğiniz bir şeyler varsa yazar mısınız lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Num Lock tuşlarından 8 tuşunda renk problemi var. Sadece kırmızı renk yanabiliyor mavi yeşil falan yapmaya çalıştığımda olmuyor. Yaklaşık 2 haftadır ASUS ile düzgün bir şekilde iletişim kuramadım. Seri numarasını vs. yazdığımda satıcıyla iletişime geçin dedi. N11'den almıştım. Yazdım satıcıya ASUS ile iletişime geçin dedi. Sonra ASUS'u aradım. asus.com üzerinden destek alın falan dedi saçmaladı kısaca. Bu ne rezalet bir servistir arkadaşım bir de ASUS'un servisi iyi diyorlar ya. Bu onarımı nasıl yaptırabilirim nereden iletişim kurabilirim bildiğiniz bir şeyler varsa yazar mısınız lütfen?
Bildiğim kadarıyla ürünü satıcıya ilk on dört gün içerisinde yollayabilirsiniz. Yani iade süresi boyunca. Bu süre sonrasında size gelen ürünün garanti belgesinde yetkili servisi arayarak destek alabilirsiniz. Garanti belgesinde o ürünle kimin ilgileneceği yazar. Bazen çok iyi markaların ürünlerini servisi Türkiye'de saçma bir firma olur ve insanı çıldırtırlar. Yani iyi marka aldım oh kafam rahat da diyemiyoruz artık. Bazı markalar ise ta yurt dışından bizimle ilgilenir. Tabii yabancı desteğe derdinizi anlatabilirseniz.

Geri
Yukarı