ASUS Cerberus V2 mikrofon boğuk ses

DeadsCrazy

Kilopat
Makaleler
1
Konu başlıgında belirttiğim gibi telefonda denediğimde ses temiz ve net geliyor fakat PC'de denediğimde az ve boğuk olarak geliyor. Ses nasıl düzeltebilirim?

Realtek High Definition Audio üzerinden açıksa gürültü engellemeyi kapatın.
Ayrıca ses yükseklği için sol altta bulunan kısımdan dB değerini arttırabilirsiniz.
1600716755373.png

Realtek High Definition Audio üzerinden açıksa gürültü engellemeyi kapatın.
Ayrıca ses yükseklği için sol altta bulunan kısımdan DB değerini arttırabilirsiniz.
Eki Görüntüle 676303

Sorunun tam olarak buldum sanırım fakat nasıl düzelticegimi bulamadım. Sorun şu kulaklıgın iç kısmından sesi alıyor mikrofonu kullanmıyor. (Kulağımıza taktığımız ped kısmı)

Sorunun tam olarak buldum sanırım fakat nasıl düzelticegimi bulamadım. Sorun şu kulaklıgın iç kısmından sesi alıyor mikrofonu kullanmıyor. (Kulağımıza taktığımız ped kısmı)

Kabloları doğru taktığınıza emin misiniz? Ayrıca ayırıcı ekstra bir kablo kullanıyor musunuz?

Kabloları doğru taktığınıza emin misiniz? Ayrıca ayırıcı ekstra bir kablo kullanıyor musunuz?

Normal hoparlör de takılı var arka panelde öndede takılı çoklayıcı kullaniyorum bilgisayara takarken şöyle oluyor mesela müzik açıyorum hem hoparlör çalışıyor hem de mikrofon.

Geri
Yukarı