Asus Cerberus vs Steelseries Siberia V2 NAVI vs Asus Strix 2.0?

murat1186

Hectopat
Daha fazla  
Oyuncu kulaklığı almaya karar verdim fakat hangi kulaklığı alacağıma henüz karar veremedim.
Kendi araştırmalarımda 3 tane kulaklık beğendim. Bunları iyi bilen birinin karşılaştırıp benim için en uygun olanını söylemesini istiyorum eğer alternatif kulaklılar varsa onlara da yönlendirebilirsiniz.

ASUS CERBERUS

STEELSERIES SIBERIA V2 NAVI

ASUS STRİX 2.0

Son düzenleyen: Moderatör:
Soru mu bu? Dünyanın en ünlü kulaklığıyla saçma sapan kulaklıkları mı karşılaştırıyosun :D hem şıklık hem de fiyatına göre hatta 2 katı fiyatında bile o performansta, güzellikte kulaklık bulma imkanın yok. Steelseries Siberia V2 tabii ki. Bende Siberia V2 White var. Aslında çok istemiştim NAVI Edition almak ama gittiğimde kalmamıştı ben de gidip beyazını almıştım. Uzun lafın kısası konuyu sil ve koşarak Siberia V2 al :D

Steelseries Siberia V2 alıcam ama nereden almalıyım ankara'da yaşıyorum?

Kulaklığımı aldım siberia v2 beyaz olanını 228 liraya aldım müzikte aşırı iyi değil fakat oyun performansı müthiş herkesin hayatında 1 kere kullanmasını gerçekten isterim pişman değilim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı