ASUS CG8265 hakkında görüşleriniz

• Konuyu başlatan omy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 803

omy

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese selamlar.

Yakın zamanda yeni bir PC almayı planlıyorum, ve büyük ihtimalle de VATAN BİLGİSAYAR'dan alacağım. Aslında kafamda kesinleştirmiştim hangi bilgisayarı alacağımı fakat siz değerli Technopat üyelerinin'de bir görüşünü alayım dedim. :)
Kafama kestirdiğim bilgisayar ise ASUS CG8265.
VATAN BİLGİSAYAR'ın resmi sitesinde bulunan bu ürüne buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bazı sitelerde görüyorum, burada yazan özelliklerinden farklı yazıyor. İşlemcisine 2600K yazanlar gördüm, ekran kartına GTX 560 TI yazanlar gördüm.
Fakat VATAN BİLGİSAYAR'dan alacağım için sitede yazan ile bir farklılık olacağını da düşünmüyorum.

YouTube'dan belirli ve oynayacağım oyunların testlerini izledim bu ekran kartı için, sorunsuz ve istediğim kalitede çalıştırıyor.
Eğer bu fiyata daha iyi bir bilgisayar bulursanız (tabii yine ASUS olmak sureti ile :D), beni haberdar ederseniz mutlu olurum.

Şimdiden teşekkürler, herkese iyi forumlar.

Yani genelde oyun için kullanmayı planlıyorum. Bunun üstüne bir de monitör falan ekleneceği için, çok aşmasın istiyorum.
Yani CG8265'in indirimli fiyatı civarında birşey diyebiliriz.

İmzamdaki sistemi toplayabilirsiniz.
CM HYPER 212 EVO SOĞUTUCU
DRW-24B5ST 24X DVD SÜRÜCÜ
1TB HDD İLE BİRLİKTE 2.380 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya benim hazır almak istememin nedeni garantisi olduğundan aslında.
Özellikle de ASUS istiyorum çünkü herhangi bir ürün değişiminden sonra da garanti sona ermiyor.

Linkini verdiğin kasa ile oyun oynayamazsın. @REDBULL un dediği sistem gayet iyi. Alabilirsin.

- - - Güncellendi - - -

Ya benim hazır almak istememin nedeni garantisi olduğundan aslında.
Özellikle de ASUS istiyorum çünkü herhangi bir ürün değişiminden sonra da garanti sona ermiyor.

Tek tek alsan gene hepsinin garantisi olacaktır. Her markada ürün değiştikten sonra garanti bitmiyor.

Linkini verdiğin kasa ile oyun oynayamazsın. @REDBULL un dediği sistem gayet iyi. Alabilirsin.

- - - Güncellendi - - -

Tek tek alsan gene hepsinin garantisi olacaktır. Her markada ürün değiştikten sonra garanti bitmiyor.

Allah ürün değişti tamam bitirin şu ekran kartının garantisini :D Hamza bitirdin mi garantiyi? :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı