Asus Crosshair V Formula-Z Sistem Toplama

Daha fazla  
Merhabalar, arkadaşlar yeniyim. Sistem topluyorumda işlemci soğutucu, ram, powersuffly, amd freesync uyumlu 144 hz 2k(varsa 4k) monitör(renk ve parlaklık en iyi seviyede mümkünse) tavsiyelerinize ihtiyacım var. Donanımlarım şu şekilde:

İşlemci:Amd Fx9590
Anakart:Asus Crosshair V Formula-Z
Ekran Kartı(daha almadım):Amd Radeon R9 295X/ Yada Amd Radeon R9 295X2 düşünüyorum(farklarını yazarsanız sevinirim).
Bunlarla ve bu
LogiLink UA0151 3.5" 3 Port Hub Dahili USB3.0 Kart
aparatla uyumlu, tasarımı güzel ve soğutma sıkıntısı olmayan ssd ready bir kasa tavsiyenizi bekliyorum
Ayrıca eklemek veya alternatif gördüğünüz donanımları da yazarsanız sevinirim.
Not:3 Ay daha acelem yok donanım tavsiyenizi çıkacak donanımlara göre de verebilirsiniz :)
Teşekkürler

İşlemci ve anakartı almışsınız anladığım kadarıyla, hayırlı olsun; evinizde kalorifer yakmanıza gerek kalmayacak. Ekran kartı olarak 295X diye bir kart yok şu an. 295X2 var. O da dünyanın en güçlü ekran kartlarında birisi. Kasa olarak da HAF 942 X Black Edition, PSU olarak da Cooler Master Silent Pro M II 80+ 1000W önerebilirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı