ASUS D515DA nasıldır?

Ucuz ASUS kasa, saf fiyatı pahalı ama 3050'ye iyi gibi.
Ucuzdan kastımız nedir hocam? Kardeşime Üni için almak istiyorum. Dediğim gibi araştırma, sunum, dizi, ofis işini rahatlıkla görsün, Win10 da takılmadan dolanmadan işlem yapabilsin bana yeter.
Ek olarak şu model 3200₺ ye geliyor şuan.

Ucuzdan katkımız nedir hocam? Kardeşime Üni için almak istiyorum. Dediğim gibi araştırma, sunum, dizi, ofis işini rahatlıkla görsün, Win10 da takılmadan dolanmadan işlem yapabilsin bana yeter.
Kasa yapısı kalitesiz, muadillerine göre ekstra artısı yok. Soğutma sistemi bildiğimiz ''fana değen boru'' sisteminden değil. Fan, CPU üzerine yatay olarak hava üflüyor. Son Intel MB Air modelleri gibi. En ufak yükte ısınma yapma potansiyeli var.
0.jpg

Ucuzdan kastımız nedir hocam? Kardeşime Üni için almak istiyorum. Dediğim gibi araştırma, sunum, dizi, ofis işini rahatlıkla görsün, Win10 da takılmadan dolanmadan işlem yapabilsin bana yeter.

Dediğim gibi, kasa yapısı olarak azıcık daha kaliteli sayılır, termal olarak daha başarılı.

Kasa yapısı kalitesiz, muadillerine göre ekstra artısı yok. Soğutma sistemi bildiğimiz ''fana değen boru'' sisteminden değil. Fan, CPU üzerine yatay olarak hava üflüyor. Son Intel MB Air modelleri gibi. En ufak yükte ısınma yapma potansiyeli var.
Eki Görüntüle 1156714

Dediğim gibi, kasa yapısı olarak azıcık daha kaliteli sayılır, termal olarak daha başarılı.
Bütçem kısıtlı olduğundan indirimi görünce dayanamadım. Bir seçim yapmam lazım. Aşağı yukarı denk iki cihazda. Lenovo FULL HD ekran, Asus HD. Yapılacak işlem aynı zaten. En ağır kullanılacak uygulama office :D Bir karar vermeye çalışıyorum. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Bütçem kısıtlı olduğundan indirimi görünce dayanamadım. Bir seçim yapmam lazım. Aşağı yukarı denk iki cihazda. Lenovo FULL HD ekran, Asus HD. Yapılacak işlem aynı zaten. En ağır kullanılacak uygulama office :D Bir karar vermeye çalışıyorum. Yorumunuz için teşekkür ederim.
1080p ekran için 200 lira değer açıkçası.

1080p ekran için 200 lira değer açıkçası.
Valla 3500 lira bütçe ayırabilmiştim. O neden 200-300 TL sinde değilim şuan. Seçenekler arasından en iyisini bulmaya çalışıyorum. Zarif olması önemli, iki cihazda oldukça zarif. W10 kullanırken bahsettiğim işlemlerde donmasın, sorun çıkarmasın bana yeterde artar bile. O nedenle değerli yorumlarınıza ihtiyaç duyuyorum. Ve dediğiniz gibi Full HD'ye kim hayır diyebilir.

Hocam burada ki Lenovo'da karar kıldım sanırım. Ethernet girişi yok, ihtiyacım da yok. 4+4 RAM var. RAM'lerden birisi dahili olabilir. sorun olur mu bilemiyorum. Onun dışında ısındım gibi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı