ASUS DDR2 anakart RAM yükseltme

1. yanıtın çok iyi, çok güzel açıklamışsın ağzına sağlık. İçim rahat 1 gb 667 mhz ram almayı planlıyorum. n11.com üzerinden de ram'i buldum. Tek sorunum bios güncellemesinden anlamadığım yapılışı basit gibi bir kaç defa araştırmıştım fakat, güncelleme yapmaya korkuyorum.

4GB yapacaksan gerek yok.

Çöpe at onu yada müzeye falan ver alırlar DDR 2'li sistem mi kaldı yıl olmuş 2020

Bios güncellemesi ile ilgili Recep Baltaşın daha önceden görsellerle beraber konu anlatımı yaptıkları konular mevcut;

şu adrese bakarak belki yararınıza bir gelişme sağlayabilirsin. Baktınız sıkıntı çıktı, bios pilini söküp çıkarmanızla beraber bios fabrika ayarlarına dönüyor diye hatırlıyorum.
Kaydettiğiniz gelişmelerle ilgili beni özel mesaj ile bilgilendirirseniz bende kendi bilgi havuzumu genişletmiş olurum, sıkıntı çıkması durumunda beraber çözüm arayabiliriz. Hayırlı geceler diliyorum.

Öyle sıkıntı olunca pil tak çıkar olmuyor hocam.

Moron moron tipler Engelle butonu olsa keşke.

Var var. Bugünde yeni bir şey öğrendin bak Sayemde 2 etti CS GO'da çok güzeladam öldürüyorsundur bence sen o PC ile. Bence şansını zorlama devam et

Moron moron tipler Engelle butonu olsa keşke.
Herhalde 200 tl adam akıllı ekran kartı kalmadı diyince zengin olduğumu falan düşündün alakası yok. 200 tl ekran kartı alırsın lol oynatır csgo oynatır fakat 2017 oyunlarını 720p de bile oynatmaz bu bir gerçek. gtx 750ti veya gtx 650 ti falanda alamazsın 200 liraya. Lafı yiyince benim açtığım konuya gelip, boş boş konuşma.
Bir bilgi daha öğrenmiş olduk teşekkürler. Rehberi takip ettikten sonra derin bir nefes ve besmele çekeceğiz demek ki
Keşke videolu rehber olsaydı uzun yazı okuyunca gözlerim ağrıyor ama, denemeye çalışırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…