Asus DirectCU2 GTX770 Oyun Testleri

• Konuyu başlatan Emirhan Yiğiter
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 51
  • Görüntüleme 13B
BF4 oynamak için Gtx 770 almaya karar vermiştim ama sizin ''BF4'de kasıyor '' yazmanız şüphelendirdi beni.Ekran kartı dışında bir nedeni olabilir mi oyunda kasmasının?

@Silinen üye Gönlünü ferah tut. Ben bir ayarda yanlışlık yapmışım. Bundan kaynaklanıyormuş. Kart gayet güzel. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Borcun üstüne borç yaparak yeni monitörü aldım. Hadi hayırlısı. 1920X1080 testleri geliyor.

Fps değerlerini nasıl öğrendiniz ? Video çekmekten kolay bir yöntemse bende öyle yaparım bundan sonra.

Rome II'nin videosunu çekme ihtimaliniz varmı acaba?

Yarın akşam müsait olursam çekerim. Neden sordunuz ?

Yarın akşam müsait olursam çekerim. Neden sordunuz ?
Ben Rome II'yi en yüksek ayarlarda oynadığım zaman 11-15 fps alıyorum. Gpu-Z programı ile baktığım zaman ekrankartımın GpuLoad'ının yani harcadığı performansın avg. %60 olduğunu görüyorum. İşlemciye baktığım zaman ise 8 çekirdekten sadece 1 tanesinin %100 olduğunu ve diğer 7 çekirdeğin %2-3 performans harcadığını gözlemliyorum. Demek istediğim oyun bilgisayarımın kaynaklarını sonuna kadar kullanamıyor ve buna bağlı olarak performans kaybı yaşıyorum. Sizde aynı sorun varmı merak ettim. 2 dakikalık asker sayısının çok olduğu bir bölümde yaptığınız savaşı kaydederseniz çok sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…