ASUS DSL-AC51 vs TP-Link Archer VR300

Erdem Temelli

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, şu anda kullandığım modemin Wi-Fi çekim gücü çok düşük olduğu için ve sürekli arızalandığı için yeni bir modem alacağım fakat 2 modem arasında kaldım.
ASUS DSL-AC51 ile TP-Link Archer VR300 arasında. Hangisi daha iyi bir modemdir? Hangisinin Wi-Fi çekim gücü daha yüksektir? Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
AC51 cekim gucu iyi degil su anda da kullaniyorum. 2 yan oda da cekmiyor. Ayri bir adaptor kullaniyorum. Ama evinin tam ortasinda konumlandirma sansin varsa o zaman kullanilir.

ASUS DSL-AC51 kullanıyorum. Çekim gücü pek iyi gelmedi açıkcası. Çekim alanı sorunu.

AC51 cekim gucu iyi degil su anda da kullaniyorum. 2 yan oda da cekmiyor. Ayri bir adaptor kullaniyorum. Ama evinin tam ortasinda konumlandirma sansin varsa o zaman kullanilir.

Anladım o zaman TP-Link alacağım. Çekim gücü önemli benim için. Teşekkürler.
Aldım TP-Link model modemi. Sipariş verdim. Merak eden olursa modem geldikten sonra bilgi verebilirim.

Son düzenleme:

Elindeki modemin yanlızca Wi-Fi kısmından şikayetçiysen yanına router almanı öneririm.

Anladım o zaman TP-Link alacağım. Çekim gücü önemli benim için. Teşekkürler.
Aldım TP-Link model modemi. Sipariş verdim. Merak eden olursa modem geldikten sonra bilgi verebilirim.

Bilgi verir misin bende almayı düşünüyorum da?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…