ASUS DSL-AC51 vs TP-Link Archer VR300

Erdem Temelli

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, şu anda kullandığım modemin Wi-Fi çekim gücü çok düşük olduğu için ve sürekli arızalandığı için yeni bir modem alacağım fakat 2 modem arasında kaldım.
ASUS DSL-AC51 ile TP-Link Archer VR300 arasında. Hangisi daha iyi bir modemdir? Hangisinin Wi-Fi çekim gücü daha yüksektir? Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS DSL-AC51 kullanıyorum. Çekim gücü pek iyi gelmedi açıkcası. Çekim alanı sorunu.

AC51 cekim gucu iyi degil su anda da kullaniyorum. 2 yan oda da cekmiyor. Ayri bir adaptor kullaniyorum. Ama evinin tam ortasinda konumlandirma sansin varsa o zaman kullanilir.

Anladım o zaman TP-Link alacağım. Çekim gücü önemli benim için. Teşekkürler.
Aldım TP-Link model modemi. Sipariş verdim. Merak eden olursa modem geldikten sonra bilgi verebilirim.

Son düzenleme:
Merhabalar, şu anda kullandığım modemin Wi-Fi çekim gücü çok düşük olduğu için ve sürekli arızalandığı için yeni bir modem alacağım fakat 2 modem arasında kaldım.
ASUS DSL-AC51 ile TP-Link Archer VR300 arasında. Hangisi daha iyi bir modemdir? Hangisinin Wi-Fi çekim gücü daha yüksektir? Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

Elindeki modemin yanlızca Wi-Fi kısmından şikayetçiysen yanına router almanı öneririm.

Yerinde olsam fiber internette router alırım modem+router cihazlardan daha iyi verim alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı